banner614

MASKESİZ DOLAŞANLARA CEZA YAĞDI

banner619

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Hamidiye Mahallesi Salı Pazarı’nda maske ve sosyal mesafe denetimi gerçekleştirdi.

Düzce 10.11.2020, 17:50
3708
MASKESİZ DOLAŞANLARA CEZA YAĞDI
banner785

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri koronavirüs vakaları artışı nedeniyle her hafta Hamidiye Mahallesi’nde kurulan Salı Pazarı’nda denetimlerde bulundu. Zabıta ekipleri, vatandaşların yoğun olduğu bölgede maske ve sosyal mesafe kontrolü gerçekleştirdi. Yapılan denetimlerde vatandaşların ateş ölçümlerinin yanı sıra maskesiz dolaşan kişilere yönelik işlem yapılırken bu kişilerin pazaryerine girmemesi sağlandı. Ekiplerin, koronavirüsle mücadele kapsamında ki denetim ve çalışmaları tüm hızıyla devam edecek. (İHA)

Yorumlar (5)
cemo 3 ay önce
kolluk kuvvetkerimiz cik daha sık ve fazla denetim yapmali,milletin umurunda degil... ceza yemeden bizim millet akillanmayacak
Duzceli 3 ay önce
Kamu dairelerinde çay ocaklarını kapadiniz, kafeler ağzına kadar dolu? Ordada cam porselen bardak tabaklarla veriliyor ürünler! Çay ocaklarından kazanclariyla ev gecindiriyor, kredi taksiti ödüyor. Bir el atın ha herkes girsin bu kara deliğe yada açın o çay ocaklarını da kara kara düşünmesin vatandaş! Yazık!
Kemal 3 ay önce
Ayni duruma sizde duseceksiniz bunu unutmayin..Kaynaslidan ve Duzceden kovulacaksiniz
Vatandaş 3 ay önce
Zabıta koyungibi peşindemi dolansın beyinsiz ve sorumsuz insana benziyenlerin insan olması lazım
Korana 3 ay önce
Ben gittim pazara pazarcıların çoğunda maske yoktu
10°
hafif yağmur