banner614

MEMUR SEN YÖNETİCİ VE ÜYELERİ KAN VERDİ…

banner619

Koronavirüs salgını nedeniyle azalan kan stokları için Memur Sen yurt genelinde harekete geçti. Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın çağrısı üzerine Memur Sen Düzce Şubesi yöneticileri ve üyeleri, iftar sonrasında kan bağışında bulundu.

banner846
Düzce 14.05.2020, 12:00
5418
MEMUR SEN YÖNETİCİ VE ÜYELERİ KAN VERDİ…
banner844

İftar sonrası Krem Park AVM’nin önünde buluşan Memur Sen Düzce Şubesi yönetici ve üyeleri, Kızılay kan alma aracında kan verdi.  Memur Sen yönetimi ve bağlı kolları, sosyal mesafe kurallarına uyarak form doldurdu. İşlemlerin ardından koronavirüs tedbirleri kapsamında kısıtlı sayıda otobüse alınan üyeler, burada kan bağışında bulundu.

“Genel Başkanımızın çağrısı üzerine buradayız…”

Konu ile ilgili Öncü Haber muhabirinin sorularını yanıtlayan Memur-Sen Düzce Şube Başkanı ve aynı zamanda Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Ömer Faruk Çelebi, Koronavirüs Salgını nedeniyle Kızılay’ın kan stoklarının tükenmesinin ardından, Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın çağrısı üzerinde kan bağışında bulunduklarını söyledi. Çelebi, “Koronavirüs salgını nedeniyle Kızılay’ımızda kan stokları tükenme aşamasına geldi. Bu nedenle, Genel Başkanımız Ali Yalçın, tüm Türkiye genelinde kan çağrısında bulundu. Bizlerde bu çağrı üzerine yöneticilerimiz ve üyelerimizle birlikte, kan vermek amacıyla buraya geldik” dedi.

“Bir gün herkes kana ihtiyaç duyabilir”

Bir gün herkesin kana ihtiyaç duyabileceğinin altını çizen Çelebi, “Ben buradan sizlerin aracılığı ile Düzce Halkını kan bağışı yapmaya davet ediyorum. Çünkü kan, bir gün herkese lazım olabilir”  diye konuştu.

 

Yorumlar (5)
YAVUZ 0881 1 yıl önce
Günahımı vermem milletin gözbebeği kurumu para transfer merkezine çeviren yönetimi olan bir kurumdur başka hiç bir albenisi yoktur gözümde kaldiki kan ihtiyacım olsa kızılay getirmesin uzak olsun gerek yok
Rahmi savasci 1 yıl önce
Buyuk cami onune gelsin kizilay araci otopark uzak milletin ayagina gidin
Fakir Maalouf 1 yıl önce
Kızılay ve ekibine bağışçılara gönülden teşekkürler.
Kalabalık 1 yıl önce
Kan vermek istiyoruz ama avm onu akşamları çok kalabalık korkuyoruz. Güvenli mesafe sıkıntı ve sıra var. Şehir meydanımız kapalı kocaman alan neden orayı kullanmıyorlar anlamıyorum.
musa 1 yıl önce
sosyal mesafeye uyulmamış görüldüğü kadarıyla
16°
parçalı bulutlu