banner851

banner955

METEOROLOJİ HAVA TAHMİNİ RAPORUNU AÇIKLADI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün geçtiğimiz günlerde uyardığı kar yağışı birkaç gündür kendini göstermeye başladı. Dün gece saatlerinde Düzce’de kuvvetini artıran yağış, kenti beyaza bürüdü. Özelikle yüksek kesimlerde günlük yaşamı olumsuz etkileyen kar yağışının en az 4 gün daha sürmesi bekleniyor.

Düzce 23.01.2022, 11:57
6619
METEOROLOJİ HAVA TAHMİNİ RAPORUNU AÇIKLADI

Düzce’de beyaz esaret yaşanıyor. Düzce ve çevresini etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Düzce’de yüzlerce köy yolu ulaşıma kapandı. Düzce İl Özel İdaresi, kapalı olan köy yollarını yeniden ulaşıma açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Meteoroloji’nin yeni haftaya dair yayınladığı hava raporunda ise, Düzce’yi etkisi altına alan soğuk ve karlı hava dalgasının önümüzdeki 4 gün boyunca sürmesi tahmin ediliyor. Özellikle Düzce’nin yüksek kesimlerinde hayatı olumsuz etkileyen kar yağışının yer yer kuvvetli olacağı öngörülüyor.

Meteoroloji tarafından yapılan uyarıda, Düzceli vatandaşların özellikle kar yağışı nedeniyle trafikte yaşanacak olumsuzluklar başta olmak üzere, buzlanma ve don olaylarına karşı dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Beyaz esaret diye bir sey 11 ay önce
Düzce'de beyaz esaret ne demek. Mevsim kış , yağan kar, olan normal. Mahsur kalan yok, aç kalan, yok ihtiyacını gideremeyen yok. 365 günün 3,6 günü tahammül edemiyorsak her şeyimiz güllük gülistanlık olsun bekliyorsak beklentilerimiz biraz fazlaca değil mi.
Sayin editör tekrar paylasiyorum beyaz esaret diye bir sey yok.Acil durum oldugunda devlet her yere yetişiyor. Yeter ki zorda kalan arasin.Gonul ister ki kimse zorda kalmasin. 3 4 gun sonra hayat keyfimize gore olur biraz sabir.Normale doner demiyorum zaten normal bir akış icindeyiz.
Yeni Sayımız