banner851

banner955

METEOROLOJİ UYARDI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Düzce için sağanak yağış uyarısı yaptı. Yapılan uyarıda, Düzceli vatandaşların sağanak yağışların yol açabileceği ani su taşkınları, sel ve trafikte yaşanacak olumsuzluklara karşı dikkatli olunması istendi.

Düzce 08.09.2020, 13:38 08.09.2020, 13:52
13754
METEOROLOJİ UYARDI
banner1032

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı son değerlendirmelere göre, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Kocaeli ve Artvin çevreleriyle İstanbul'un doğusu, Düzce ve Sinop'un kıyı kesimlerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak öngörülüyor. Diğer yerlerde havanın az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığının kuzey ve iç kesimlerde mevsim normalleri civarında, güney kesimlerde mevsim normallerinin 3-5 derece üzerinde seyretmesi bekleniyor.

Rüzgarın, Marmara'nın batısı ile Kıyı Ege'de kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (30-60 kilometre/saat) esmesi beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

banner844
Yorumlar (4)
sedat aygun 2 yıl önce
gelen sallıyor başı alıyor aybaşı maaşı yahu arkadaş şu kaldırımın yarısını bisiklet yolu neden yapmiyorlar
bakteri 2 yıl önce
aga sen uyarı yapma . damla düşmüyor. kuraklıktan kırıldık
İsmail Baş 2 yıl önce
hakkını arayan dan Allah razı olsun din görevlisine güvenemedi kten sonra memlekette adam mı yok Atın onu alın yenisini yenisi
Murat 2 yıl önce
Ne zaman.
22
parçalı bulutlu