banner851

banner955

METEOROLOJİ UYARDI…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü önümüzdeki hafta içine dair hava durumu tahminlerini yayınladı. Tahminlere göre bir süredir etkisini azaltmış olan sağanak yağış, tekrar kuvvetlenerek Düzce ve çevresinde kendini gösterecek. Hava sıcaklıklarında düşüş yaşanmadı bekleniyor.

Düzce 28.08.2022, 12:30 28.08.2022, 14:09
8482

Meteorolojinin yaptığı son tahminlere göre, bir süredir etkisini azaltan kuvvetli sağanak yağışlar, yarından itibaren Düzce ve çevresinde yeniden etkili olacak. Yer yer kuvvetli gök gürültülü sağanak şeklinde görülmesi beklenen yağışlarla birlikte hava sıcaklıklarında düşüş yaşanmadı bekleniyor. Yağışların önümüzdeki Perşembe gününe kadar etkili olması tahmin ediliyor.

Meteoroloji tarafından yapılan uyarıda, Düzceli vatandaşların sel, ani su taşkınları, yıldırım düşmesi, yağış anında kuvvetli rüzgar, trafikte yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.   

Yorumlar (1)
Sema 1 ay önce
Yağmur olacak da her yağmur sonrası çeşmeden çamurlu su akması hiç hoş olmuyor. Kışın ne yapacağız? Yaza kadar çamurlu su mu akacak çeşmelerden. Bu sorunu biran önce halletmeleri lazım.
21
parçalı bulutlu