banner851

banner614

MEYDAN PROJESİNİ ANLATTI, TALEPLERİ DİNLEDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Cedidiye’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Özlü, bir süre önce açıkladığı "Cedidiye Meydan Projesi"nin detaylarını paylaşarak "Bu bölge Düzce'nin en gözde meydanlarından biri olacak" dedi.

banner619
Düzce 09.06.2021, 17:45 10.06.2021, 14:17
1155

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir süre önce açıkladığı "Cedidiye Meydan Projesi"nin başlamasına haftalar kala bölge esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Özlü’nün ziyaretine Yardımcıları Cengiz Tuncer ve Serkan Yılmaz’ın yanı sıra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu da eşlik etti.  Başkan Özlü ve beraberindekiler Cedidiye Meydanı’nda bulunan esnaflara projenin detaylarını anlattı.

"ŞEHRİN KALBİ BAMBAŞKA BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK"

Esnaf ve vatandaşların istek ve önerilerini de dinleyen Başkan Özlü, üç büyük projenin tamamlanması ile şehir merkezinin bambaşka bir görünüme kavuşacağının altını çizdi.

Başkan Özlü, "Düzce Bizim Evimiz diyerek çıktığımız bu yolda projelerimizi  tek tek hayata geçiriyoruz. 56 Mahalleye hizmet götürürken bir yandan da büyük projelerimiz için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Cedidiye Meydan Projemiz de bunlardan biri. Bu bölge Düzce tarihi açısından büyük önem arz ediyor. Burayı camimizin etrafına yakışır bir şekilde yeniden dizayn edeceğiz. Cedidiye Meydan Projesi, Kent Estetiği Projesi ve Millet Bahçesi 1. Etap çalışmaları tamamlandığında Düzce şehir merkezi modern ve estetik bir görünüme kavuşacak." dedi.

Öte yandan Başkan Özlü’nün kendilerine gösterdiği ilgiden hoşnut olan esnaf ve vatandaşlar Düzce'nin gelişimi için her türlü desteği vereceklerini söyleyerek başkan ve ekibine teşekkür etti.

Yorumlar (7)
mustafa 4 ay önce
istanbul caddesindeki esnafada bı uğrasaydı keşke
As Düzceli 4 ay önce
Beton şehrin mimari . Yine beton felsefesi .
Resul İnan 4 ay önce
bakan bey projeyi açıklamış herşey olmuş bitmiş sonra zahmet etmiş belediye binasından çıkmış kapıdaki 2-3 vatandaşın elini sıkıp meydana dair fikirlerini almış mış mış mışş ....
Taksi durağının 4 ay önce
oradaki büyük ağaçlar neden kesildi?
Aa 4 ay önce
Meydanın detayı daha yeni mi paylaşılıyor? Biraz erken olmamış mı?
Vatandaş 4 ay önce
Bu site artık Belediye başkanının Instagram hesabına döndü.
Vay Be 4 ay önce
Başkanım baya uzağa gitmişsiniz, mazot yakmadınız inşAllah :) Camdan bağırsanız duyar oradaki esnaf