banner851

banner614

MHP İL TEŞKİLATI İSTİŞAREDE BULUNDU

banner619

MHP Düzce İl Teşkilatı tarafından istişare toplantısı düzenlendi. İl binasında gerçekleşen toplantıda bir araya gelen siyasiler istişarede bulundu. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, toplantıya ilişkin yaptığı açıklamada 'Düzenleyeceğimiz bir sonraki toplantıda 10 belediye başkanımızla bir araya gelme kararı da aldık' ifadelerinde bulundu.

banner846
Düzce 06.09.2019, 17:27 06.09.2019, 17:29
1512
MHP İL TEŞKİLATI İSTİŞAREDE BULUNDU
banner844

Milliyetçi Hareket Partisi İl Binasında istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, MHP İl Divan Üyeleri; İl Başkan Vekili Sinan Yılmaz, Basın-Medya ve Tanıtım'dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cem Doğan Cebeci, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yaşar Taşhan, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mesut Sertoğlu, MHP Düzce İl Başkanlığı'nda bir araya gelerek istişarelerde bulundular.MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, toplantıya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Düzenlediğimiz toplantıda son durumlar hakkında konuştuk. Yapılan veya yapılacak olan hizmetler hakkında istişarelerde bulunduk. Sele maruz kalan ilçelerimizin son durumunu değerlendirdik. Verilen sözler tutuldu mu, ne kadarı tutuldu? Bunlarla ilgili biz neler yapabiliriz bunun üzerine konuştuk. Ayrıca toplantının sonunda düzenleyeceğimiz bir sonraki toplantıda 10 belediye başkanımızla bir araya gelme kararı da aldık.”

Haber: H. DURNA

 

Yorumlar (3)
alim ozan 2 yıl önce
şuan Düzce de istişare yapmak üzere sık sık biraraya gelen çalışkan ve aldığı kararları i gerçekleştirmek üzere irade gösterebilen bir başka ekip daha yok.Ümit Vekil sürekli halkın içinde ve halkın nabzını tutan,sorunları Ankara ya taşıyan bunu yaparkende teşkilatıyla sürekli istişarede bulunan bir yapıya sahip MHP Düzce teşkilatı Düzce ye yeni bir vizyon çizecek bir potansiyele fazlasıyla sahiptir. izleyin göreceksiniz .
Düzceli 2 yıl önce
Mhpli başkanları takdir ediyorum personeline maddi sıkıntı yaratmıyor düzce belediyesi rezilleri oynuyor birde utanmadan levha yapmışlar belediye çalışıyor diye.başkan ve yardımcıları.Hesap işleri md neden istifa etti?
Talihsiz talihli 2 yıl önce
İsterse yüz tane bir araya gelsin. Sonuç sıfır hep. Değişmez. Hayırlı işler.