banner851

banner614

MHP’LİLER BAYRAMLAŞTI

banner619

Siyasi partiler geleneksel bayramlaşma için bu yıl da ikinci günü tercih etti. MHP’nin il binasında gerçekleşen bayramlaşmasında, partililere hitap eden MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın Akçakoca programına eşlik etmesi nedeniyle Milletvekili Ümit Yılmaz’ın törene katılamadığını söyledi.

banner846
Düzce 12.08.2019, 17:04 12.08.2019, 18:49
1674
banner844

 MHP’liler, Kurban Bayramı’nın ikinci günü parti bayramlaşması için il binasında bir araya geldi.Düzenlenen törene MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, MHP’li meclis üyeleri, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce Şube Başkanı Erdoğan Bıyık, MHP Kadın Kolları ve partililer de katılım sağladı.  65. Hükümet Başbakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın Akçakoca programı dolayısıyla Milletvekili Ümit Yılmaz ile Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz programa katılamadı.Bayramlaşmada yaptığı konuşmada herkesin Kurban Bayramı’nı kutlayarak söze başlayan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Herkesin Kurban Bayramı mübarek olsun. Öncelikle bayramlaşma törenimize katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Vekilimiz Ümit Yılmaz bugün aramıza katılamadı. Kendisi eski Başbakanımız Binali Yıldırım’ın ziyareti dolayısıyla Akçakoca’da. Biz de buradaki bayramlaşmadan sonra Binali Yıldırım’ın programına katılacağız. Ayrıca basın mensuplarına da buradan çok teşekkür ediyorum. Öncü Televizyonu’na da ayrıca teşekkür ediyorum geldikleri için. Herkese iyi bayramlar diliyorum.”Bayram mesajlarının okunmasının ardından partililer, bina önünde tek tek bayramlaştı.Haber: H. DURNA
Görüntü: C.A. KUŞ

Yorumlar (1)
Recep gür 2 yıl önce
Sayın Binali beyin geleceği gün belli idi önceden Bayramlasmayi 3.günü de yapabilirdiniz..
17°
parçalı bulutlu