banner851

banner614

MHP’LİLER İSTİŞARE İÇİN TOPLANDI

banner619

MHP Düzce İl Teşkilatı 2019 Yılı Genişletilmiş İl İstişare Toplantısı, Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Partililerin kaynaşmasının da amaçlandığı istişare toplantısında konuşan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Bu istişare toplantılarını 3 ayda bir yapmayı düşünüyoruz. Biz de bugün (12 Eylül) size hesap vereceğiz. Yapmış olduğumuz yanlışlar varsa en asgari düzeye indirmek için bir araya geldik.” dedi.

banner846
Düzce 13.09.2019, 11:38 13.09.2019, 15:03
673
banner844

MHP Düzce İl Teşkilatı, 2019 Yılı Genişletilmiş İl İstişare Toplantısı düzenlendi. Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için uğraşmış ve ahirete intikal etmiş devlet büyükleri, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatan uğrana can vermiş tüm şehitler adına saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıya; MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, ilçe belediye başkanları, Kadın Kolları Teşkilatı ve parti üyeleri katılım sağladı.  
"Başarılı olunca toplantılar zorunlu hale geliyor"

Açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, önceden il teşkilat binasında toplantıların yapıldığını fakat artık salonlara sığmadıklarını belirtti. İstişare toplantılarının zorunlu olduğuna dikkat çeken Caboğlu, şöyle konuştu:

“Yapmış olduğumuz genişletilmiş il istişare toplantımıza hoş geldiniz. Buradan bakıldığında çok farklı gözüküyor. Biz bir araya geldiğimizde, teşkilat binamızda bu toplantıları yapardık. Şükürler olsun ki artık salonlara da sığmıyoruz. Daha geniş bir istişare toplantısı yapıyoruz. Düzce’de öncelikle milletvekili çıkardık. Ardından 5 belediye başkanı ve il genel meclisinde birinci parti olunca bu tip istişare toplantılarını yapmak zorunlu hale geliyor.”
 


"3 ayda 1 toplantı yapmayı düşünüyoruz"

Genişletilmiş istişare toplantısının daha önceden planlandığını, önce 24 Haziran seçimleri ardından 31 Mart seçimleri ve 23 Haziran’da tekrarlanan İstanbul seçimlerinden sonra piknik organizasyonu düzenlenmek istendiğini fakat 17-18 Temmuz tarihlerinde Düzce’yi etkisi altına alan yoğun yağış ve sel afetlerinden dolayı ertelendiğini söyleyen MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz bir araya geldiğimizde sayın vekilimle birlikte bir söz verdik. Sık sık istişare toplantıları yapacağız dedik. 24 Haziran seçimleri,  31 Mart seçimleri ve 23 Haziran İstanbul seçimlerinin ardından bir piknik yapmak istedik ama yaşanan sel afetleri nedeniyle erteledik ve bugün burada geniş bir istişare toplantısı yapmak istedik. Biz bu istişare toplantılarını 3 ayda bir yapmayı düşünüyoruz. Biz sizleri özlemişiz. Siz de yapmış olduğumuz çalışmaları basından takip etmişsinizdir. Biz de bugün size hesap vereceğiz. Yapmış olduğumuz yanlışlar varsa en asgari düzeye indirmek için bir araya geldik. İnşallah verimli olur. Sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”HABER: M.KADAŞ
GÖRÜNTÜ: C.A.KUŞ

 

Yorumlar (4)
Duzceli 2 yıl önce
Bu kadar insani il binasida alirdi..salona gerek yoktu..zaten 3 5 kisi..
Özkan Kurtuluş 2 yıl önce
Genel başkanınızın Akp için söylediklerini ne zaman yapacak. Yada bize yalan söyleyip oyumuzu almak için mi yaptı. İlk seçimde akp ve mhp tabela partisi olarak kalacak.
casus 2 yıl önce
il yönetiminde aidat vermeyenleri listeden neden siliyorsunuz ne oldu gönül ülkücülüğü?
kem küm 2 yıl önce
İhale zorunluğu var bacanaklara kazık atma devri bitti gibi.