banner614

MİLLET BAHÇESİ’NİN TAŞLARI BELTAŞ’TAN

banner619

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinden biri olan BELTAŞ, İnönü, Anıtpark, Avni Akyol Park alanlarını kapsayan Millet Bahçesi’nde yapılacak olan yürüyüş yollarının taşların üretim işini üstlenerek faaliyetine başladı.

Düzce 08.12.2020, 10:00 08.12.2020, 17:19
1087
banner785

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ nün Düzce’nin doğal taşlarının Millet Bahçesi’nde kullanılmasının Düzce’ye prestij sağlayacağını belirtmesinin ardından BELTAŞ hareket geçerek Millet Bahçesinin tüm üst yapı estetiğinde kullanılacak olan Düzce bölgesinde çıkan doğal taşların değerlendirilmesi için kollarını sıvadı.

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinden BELTAŞ, TOKİ ile anlaşma sağlayarak Düzce’nin ve bölgenin en büyük Millet Bahçesi’nde kullanılacak taşları işleyerek tedarik edecek.  Düzce’nin çehresini değiştirecek ve vatandaşların nefes alabilecekleri yaklaşık 27 Bin metrekarelik bir alanda yapımı devam eden Millet Bahçesi’ndeki yürüyüş yolları, Düzce’nin doğal kaynağı olan granit taşlarla döşenerek kent estetiğine uygun olarak eşsiz bir görünüm kazanması sağlanacak.

Yorumlar (4)
Gönül 2 ay önce
Durdunuz durdurunuz pandemi ye denk getirdınız
Ali beyt 2 ay önce
İşimiz gücümüz bitti sıra millet bahcesine mi geldi?
Hava kirliliği,su sorunu,işsizik daha sayıyım mı?
RAGIP 2 ay önce
YİNE HER TARAFINI TAŞ YAPIN AFERİN SİZE ORAYA 80 SENELERİ GİBİ UFAK BİR COCUK PARKI YAPSAYDINIZ NE OLURDU SANKİ AMA PLASTİKTEN DEĞİL SAYIN MUHTARIM!
Osman 2 ay önce
Kaygan olmasın bari. Taş ıslanınca buz gibi kaygan olmasın. Memlekette kırılmadık çanak çömlek kalmaz yoksa.
kapalı