banner851

banner955

MİNİK ÇOCUK MAHALLE MUHTARINI VALİ ATAY’A ŞİKAYET ETTİ…

Bugün Düzce Valiliği Binasında düzenlenen Düzce Valiliği Halk Günü toplantısında küçük çocuk ve Düzce Valisi Cevdet Atay arasında geçen diyalog gülüşmelere neden oldu. Vali Atay’a “Muhtar bizim yolu asfaltlamıyor” diyerek mahalle muhtarını şikâyet eden küçük çocuğa, Vali Atay sorunu kendisinin halledeceği sözünü verdi.

Düzce 09.07.2020, 14:15 09.07.2020, 18:02
3314
banner1032

Bugün düzenlenen Düzce Valiliği Halk Günü toplantısında Vali Cevdet Atay ile küçük bir çocuk arasında ilginç bir diyalog gerçekleşti. Vali Atay’a “Muhtar kendisi evinin önünü asfalt döktürdü, ama köy yoluna döktürmedi” diyerek mahalle muhtarını şikayet etti. Bunun üzerine Vali Atay, sorun ile kendisinin ilgileneceği sözünü verdi.

İşte Vali Atay ile küçük çocuk arasında geçen o diyalog:

Çocuk: “Bizim mahallemizde Sayın Muhtarımız yol yaptırmıyor. Asfalt yok mahallemiz de yarım asfalt var. Muhtar kendi evinin önüne asfalt döktü. Yolda asfalt yok hep taş var.

Vali: “Tamam canım biz ilgileneceğiz. Bakacağız. Halledeceğiz. Ne demek. Seni kırar mıyız biz. Böyle yakışıklı bir çocuğu. Sen üzülme, ben ilgileneceğim.”

banner844
Yorumlar (2)
Hasan öz 2 yıl önce
Sarımeşe mi bu köy ?
AH BU SİYASİLERR 2 yıl önce
AH BU SİYASİLER YOKMU, SEÇİM İÇİN SİZ MUHTARA O DA SİZE MAHKUMSUNUZ, EVİNİN ÖNÜNE DÖKÜN, SONRA VATANDAŞ VALİDEN İSTESİN, BELEDİYEEEE NEDESİNNN BELEDİYEEEE
18
parçalı bulutlu