banner851

banner955

“MISIR KOZALIĞI GİBİ AYIKLANIP GİTMİŞSİN”

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Öncü TV ekranlarında kendisinin hazırlayıp sunduğu ve Düzce’nin gündemini belirleyen “Yorumlu-Yorum” programında, bugün yapılan Düzce TSO seçimleri öncesinde, Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli’nin kayın biraderi olan Tuncay Şahin için oy toplamaya çalıştığına dikkat çekti. Ünsal, “Himmetsiz dede, kime himmet ede, senin kendine faydan yok zaten. Sen orada zaten olmuşsun bir tane havlu. Mısır kozalağı gibi böyle ayıklanıp gitmişsin” dedi.

Düzce 08.10.2022, 18:56 10.10.2022, 13:51
4798
“MISIR KOZALIĞI GİBİ AYIKLANIP GİTMİŞSİN”

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Öncü TV ekranlarında kendisinin hazırlayıp sunduğu “Yorumlu-Yorum” ilginç tespitlerde bulunmaya ve Düzce’nin gündemini belirlemeye devam ediyor. Öncü TV ve 100.2 Radyo Öncü Ortak yayınıyla geniş kitlere ulaşan Yorumlu-Yorum programının TSO seçimlerinden önceki son bölümünde Ünsal, yine çok tartışılacak konuyu gündeme aldı.

Ünsal, Yaptığı basın açıklamasında, “Eğer kazanamazsam, Gaziantep Caddesi’nde Arap Radyosu gibi bağırım” diyerek, TSO Yönetimini ve Düzce’yi yönetenleri tehdit eden Tuncay Şahin’in kayın biraderi olan Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli’nin belediyenin tahsis ettiği makam aracı ile meclis üyelerinden Şahin için oy toplamaya çalıştığını ifade etti.

 Ünsal programda, “Tuncay Şahin ile Ahmet Mutlu arasında bir sıkıntı var. Olabilir onu bilemem. Ahmet Mutlu’ya meclis başkanlığı teklif edildi. Böyle bir şey olabilir mi? Niye? Çünkü karşıda 22 tane aslan gibi yiğit, temiz, Düzce için biz burada olacağız, siyasi iradenin baskısını, siyasetin etkisini farklı güçlerle orantısız güçlerle hükmetmeyi biz kabul etmiyoruz. 'Düzce Düzcelilerindir' diyen bir kitle var, bunu biz nereden kıralım, nereden doğrayalım diye bir şey… Şimdi benim anlamadığım bir şey daha var. Hüdaver Gösterişli, Tuncay Bey’in kayın biraderi... Belediye Başkan Yardımcılığı makamından gitmiş. Belediye Başkan Yardımcısı makamında oturur. Belediye Başkan Yardımcısına tahsis edilen arabadan inmesi lazım, o oturur. Nasıl maaşını alıyor, nasıl gidiyor biz bilmiyoruz, ama bu adam ayağından rahatsız. Ama o rahatsız ayağı ile Düzce’nin esnafını, meclis üyelerini tek tek dolanıp, Erdoğan Bıyık mı? Tuncay Şahin mi? Diye anket yapıp, ayar veriyor. Himmetsiz dede, kime himmet ede, senin kendine faydan yok zaten. Sen orada zaten olmuşsun bir tane havlu. Mısır kozalağı gibi böyle ayıklanıp gitmişsin. Yanında bir akil kişi ile beraber seçimlerde Yığılca’da dolaş, Düzce’de kaybet. Hüdaver Gösterişli, AK Parti’de bir büyüksün diye koydular seni oraya. Sen hangi imanla, hangi İslam ile hangi vicdanla, bu insanlara aldatmak veya kandırmak için nasıl gittin. Bunun imanla, Kuran’la, vicdanla bir alakası var mı?” ifadelerine yer verdi.

Programın tamamını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=4rOvh4hX82w

banner844
Yorumlar (9)
düzce 1 2 ay önce
sadullah efendi senin kime faydan var düzceyi karıştırıp dedikodu etmekten başka sen kendi gecmişine bak
Yorumsuz 2 ay önce
Tuncay Şahin gibi karakterli ve onurlu birine böyle bir haberi kaale almamak yakışır. Seni tebrik ediyoruz Tuncay Başkan. Bu haber yorumlanmayacak biliyorum ama en azından okuması gereken kişi okumuş olur.
Düzceli 2 ay önce
Gösterişli bahçeşehir aş.nin başında ve zam yapmış vatandaşın aylık ödemelerine.Aradım dedim Ak partili görünenleri işe aldınız maaş ödemesi yapıyorsunuz çıkarın işten onları.Verdiği cevep depo sorumlusuymuş çok gerekli kişiymiş,vay belediyenin halne
Düzce'li.. 2 ay önce
Maliye bakanının sözü ile TL daha aşşağı düşmez, sözünü hatırladım.. Bu uslup ve mantıkla da, yerel gazetecilik daha aşşağılara düşmez.. Cünkü çöküşte son noktadasınız..
yorumlu yorum değil, üslu 2 ay önce
bu nasıl habercilik, bu nasıl üslup...
edep yahu...
DD 2 ay önce
Yere göğe sığdıramıyordunuz haberlerinizde Hüdaveri yeni mi anladınız boş bir insan olduğunu, yeni mi öğrendiniz makamı hala boşaltmadığını vs.vs.vs. Ayrıca Tuncay bey hala belediye şirketlerinde yönetici bunu da irdeleyin
Metin 2 ay önce
Tuncay Şahin Hüdaverdi Beyin Bacanağı değil enişteleri olur.İyi inceleyin.
Allah gözünüzü doyursun 2 ay önce
Partiyi bitirmeye çalışıyorlardı, şimdi TSO yu bitirmeye çalışıyorlar, bunun altından kesinlikle öteki bacanak çıkacak onun burnunu sokmadığı bir yer yok, vekillikten oldu şimdi başka yerleri yemenin peşinde. Allah sizin gibi fırsatçılara iğne ucu kadar bile fırsat vermesin, tabi bu işlerde bilip susanların da kabahati çok, Hz. Ali " doğrunun, haksızlığın karşısında susan DİLSİZ ŞYTANDIR." Demiştir, çıkarları için yapılan yanlışlıklara ses çıkarmayanlar da en az bu 3 lü bacanakla aynı kefededir. Allah sizin gibiler fırsat vermesin inşAllah
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın