banner851

banner614

MÜFTÜLÜK DETAYLARI AÇIKLADI

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ‘Huzurlu Aile, Güçlü Toplum, Güvenli Gelecek’ projesi kapsamında, ‘Evliliğe İlk Adım Seminerleri’ Düzce’de de başlıyor.

Düzce 04.01.2022, 10:29 04.01.2022, 17:35
1088

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ‘Huzurlu Aile, Güçlü Toplum, Güvenli Gelecek’ projesi kapsamında, ‘Evliliğe İlk Adım SeminerleriDüzce’de de başlıyor.

Proje kapsamında nişanlı ya da evliliğinin ilk 5 yılında olan çiftlere yönelik Evlilik: Ahirete Uzanan Birliktelik, Nikah ve Sorumlulukları, Ailemin İletişim Dili, Ailede İffet ve Mahremiyet, Evlilikle Büyüyen Ailem, Çevre Bilinci ve Tüketim Ahlakı, Yuvamız Merhamet Ocağımız Olsun, Çocukla Şenlenen Yuvalar konularında uzmanları bilgi verecek.

İsteğe bağlı olarak hatada iki kez yüz yüze ve çevrimiçi olarak ücretsiz yapılacak olan seminerler sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecek. Katılım sağlamak isteyen çiftler Düzce Müftülüğü’ne giderek veya telefonla başvuru yapabilecek.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
Nhat 3 hafta önce
Dinimizde israf haramdır. Bizim müftülük ün dini başka galiba. Yazikkkk.
Nhat 3 hafta önce
Müftülük önce odasındaki koltuk takımı i kaça almış. Hangi bütçeden almış. Fiyatı ne kadar. Açıklasın . mübarek sarayda yaşıyor. Vatandaşa tasarrufu siz mi ogreteceksiniz. Yaziiiiik. Kine yaziiik
İŞGÜZARLIK 3 hafta önce
Ya birakin bu isguzarliklari. Muftuluge mi kalmis ciftlerin mutlulugu? Heryere burnunuzu sokun. Sanki cok takiyorlar da sizi yada cok dinlerler de? Merkezi sistemde detone olan muezzininize ses egitimi verin milletin yuvasina karismayin. Yasasin laiklik. Laik kalacak bu ulke oh!!!
Aa 3 hafta önce
Diyanet MAY BEHH binmezse olmuyor, kızlarımız da BMW'ye binmezse olmuyor. Nasıl olacak bu araba sorunsalı?
fgf 3 hafta önce
nasıl evleneceğizki?gençler karamsar evlenemiyor uygun bir aday bile aramıyorlar,vazgeçtiler çünki önlerini göremiyorlar
0
kar yağışlı