banner851

banner614

MÜHENDİS GELİŞTİRDİ! TAMAMEN ÜCRETSİZ!

banner619

Akçakocalı ziraat mühendisinden fındık üreticilerine önemli hizmet... Akıllı telefonların giderek yaygınlaştığı günümüzde teknolojiye ayak uydurup Düzce'de önemli bir geçim kaynağı olan fındıkla ilgili bilinmesi gereken her şeyi bir uygulamaya sığdıran Akçakoca Tarım İlçe Müdürlüğü’nde görevli Cenk Doğan, "Tamamen ücretsiz olan uygulamamız, reklam içermediği gibi her zaman da ücretsiz kalacaktır." dedi.

banner846
Düzce 04.07.2019, 17:08 04.07.2019, 17:38
5607
MÜHENDİS GELİŞTİRDİ! TAMAMEN ÜCRETSİZ!
banner844

Akçakoca Tarım İlçe Müdürlüğü’nde ziraat mühendisi olarak çalışan Cenk Doğan, yıllardır sosyal medya üzerinden fındık üreticilerine verdiği hizmetlere bir yenisini ekledi. Doğan, hazırladığı ve kendi kişisel paylaşım sayfasından paylaştığı "Fındık Tarımı" isimli akıllı telefon uygulamasını Düzceli üreticilerle paylaştı. Fındık üreticilerini ilgilendiren hemen her konuda bilgilerin ve bahçe bakım takviminin yer aldığı uygulama ile fındığa yönelik her türlü bilgi Düzceli fındık üreticilerinin bir tık uzağında olacak. 

"Fındık Tarımı" uygulaması ile

✔ Fındık hastalık ve zararlıları hakkındaki bilgilere

✔ Güncel fındık fiyatlarına

✔ Fındık ile ilgili son haberlere

✔ Bölgemizin hava durumuna

Bir tıkla ulaşılabilecek olan üreticiler ayrıca

✔ Bahçenizdeki bir sorunu veya durumu bizimle anlık paylaşarak çözüm arayabilir,

✔ Bize anında telefonla ulaşabilir, uygulamayı yüklemiş üreticilerle anında mesajlaşabilir veya bilgi paylaşabilirsiniz.

✔ Göndereceğimiz anlık bilgi ve haberleri anında görebilecek.

Kullanıcılardan gelecek talepler doğrultusunda sürekli güncellenecek olan uygulama hakkında bilgi veren projenin mimarı Ziraat Mühendisi Cenk Doğan, "Üreticilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarına göre içerikler eklenecektir. Tamamen ücretsiz olan uygulamamız, reklam içermediği gibi her zaman da ücretsiz kalacaktır. Telefonunuza yüklemek için appstore'dan Fındık Tarım yazarak indirebilirsiniz." ifadelerini kullandı.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (3)
Hasan ÜSTÜN 2 yıl önce
Bu tür çalışmalar yapan görevlileri takdir etmek lazım,memleketin ihtiyacı olan çalışmak ama verimli çalışmaktır.Tebrikler umarım kullananlar artar faydalı olur.
Sait Kılıç 2 yıl önce
Doğaya, insanımıza emeği geçen herkesten Allah razı olsun
TEŞEKKÜRLER 2 yıl önce
HARİKA BİR PROGRAM OLMUŞ, UMARIM ÇİFTÇİLERİMİZ DEĞERİNİ BİLİR DE KULLANIR.
16°
az bulutlu