banner851

banner614

MUHTARA SÖYLENDİ DUYAN YOK

banner619

Düzce’nin Ağa mahallesinde muhtarlık binasının yanında yola devrilmek üzere olan telefon direği yetkililerin ihmali yüzünden tehlike saçıyor.

banner846
Düzce 13.10.2019, 11:19 14.10.2019, 11:23
2786
banner844
Öncü haber whatsapp  ihbar hattına ulaşan vatandaşlar mahallede yıkılmak üzere olan telefon direğinin yetkililerin ilgisizliği yüzünden bir kazaya sebebiyet vereceğinden yakındılar.
 Mahalle sakinleri ”Bir haftadir direk yan yatmış kırılmış elektrik kabloları bir çocuğun bile ulaşabileceği kadar yere yakın tehlike arz ediyor ilgilenen yok” diyerek oluşabilecek kaza ya karşı  sorumluların dikkatini çektiler.
HIRISZLARA DAVETİYE ÇIKARIR
Öte yandan direğin yere çok yakın mesafede olmasının tel hırsızlarına davetiye çıkarabileceğini belirten mahalle sakinleri ” Muhtara defalarca söylendi ama dikkate almıyor illaki birilerinin canı mı yanacak “diyerek başta muhtar ve yetkililerden soruna çözüm bulmasını istediler.

 
Yorumlar (5)
Can , D 2 yıl önce
BOS BOS YAZIYORUZ DÜZCEDE DEGISEN TEK SEY YOK YURT DISINDAN GELIYORUM ILK GÖRDÜGÜM ELETIRIK DIREKLERI TIRAFO OTÖBÜS DURAKLARI KIRIK DÖKÜK ULASIM ESKI KÜLÜSDÜRLERLE YOLCULUK BIDE SEHIR MERKESI YIKILDI YIKILACAK O ESKI EVLER ELETIRIK TELERI YERIN ALTINA NEDEN ALINMAZ BIDE ARABALARIN YAYA YOLUNA PARK ETMESI GÖRDÜKLERIM BU YAMUR YAGAR DÜZCE GÖL OLUR
Can, D 2 yıl önce
GGIDEN BASKANDA AYNI GELENDE AYNI ALT YAPIDA TEK BIR DEGISIKLIK YOK ÜST YAPIMI ONU YAZMAYA GEREK YOK BERBART ULASIMMI OZATEN FELAKET ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜSLERLE BAKIN DÜZCE AKCAKOCA HENDEK SAKARYA BOLU SAYIN BASKAN AVRUPAYA BAKIN BI ULASIM VE DURAKLAR NASIL ORDA BELEDIYE CALISIYO ADAMGIBI ISI DÖRT DÖRT LÜK YAPIYOLAR DÜZCEMI GÜNLÜK IS GECISDIR GITSIN HALKIMIZ ZATEN HESAP SORMUYO
İnsan Hayatı 2 yıl önce
Faruk Özlü'nün Harvard Üniversitesinde Üst Düzey Yönetici eğitimi Aldığını Biliyoruz. Özlü Boston'da Böyle Bir Manzaraya Tanık Olmuş mu? Biz de ki Gönül Belediyeciliği İse ABD'de ki Hollanda'da ki Avusturya'da ki Ne? Coğrafya KADER Diye Boşuna Demiyorlar,Doğruda Diyorlar.
Bu nasıl haber? 2 yıl önce
Telefon direğinde elektrik kablolarının ne işi var :) Şimdi Telekom mu suçlu Sepaş mı?
Vatandas 2 yıl önce
Bu telefon telleri yerin altindan gitmeli devamli tehlike saciyor