banner851

banner614

MUHTARIN KÖPEĞİNİ VURDULAR…

banner619

Düzce’nin Hatıplı Ketenciler Köyü’nde, mevcut köy muhtarının eski köy muhtarının köpeğini tabanca ile vurduğu iddiasıyla Jandarmaya şikâyetçi oldu.

banner846
Düzce 06.10.2019, 16:28 07.10.2019, 13:05
7244
banner844

Olay Hatıplı Ketenciler Köyü’nde dün sabah saatlerinde meydana geldi.İddiaya göre tarlasına giden, köyün eski muhtarı Nursel Üstün aracını takip eden köpeği görevde olan aynı istikamete giden köy muhtarı Nazır Yıldırım’ın patpat tabir edilen aracının peşine takıldı.

Köpeğini arayan Nursel üstün silah sesi gelmesinden sonra köpeğinin vurulmuş olduğunu gördü. Köpeğini tedavi için evine getiren Üstün köpeğinin öldüğünü anlamasının üzerine Jandarmaya ihbarda bulundu.Öncü Haber Merkezi’ni arayarak 05427671881 WhatsApp İhbar Hattına bildiren Üstün, ”Köpeğimi Köy muhtarı Nazır Yıldırımın vurduğunu tahmin ediyorum. Çünkü onun patpatının peşine takıldı. Görgü tanığı da var. Köy Muhtarının tavuğunu koşturduğu için üç el silah ile ateş etmiş. Köpeğimin ismi Mek’ti. Çok canım yandı.’’ dedi.Köy Muhtarı Nazır Yıldırım, ”Ben köpek falan vurmadım. Nursel Üstün iki gündür köpek arıyordu. Köpeği olanlar köpeklerine sahip çakacak. Biz muhtarlık olarak köpeklere sahip çıkılması için anons ettiriyoruz.” diyerek suçlamaları kabul etmedi.

Konu ile ilgili Savcılık tarafından yürütülen soruşturmada vurulan köpekle ilgili otopsi yapılmasına gerek görülmediği, soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Haber: Sadullah Ünsal

Yorumlar (8)
 Misafir 1 i 2 yıl önce
Bu Haberi Değersiz bulan Otopsi diyerek gırgır geçen insan müsfetteleri İnşAllah bu hayvan gibi öldürülürsünüz aynı yorumlara maruz kalırsınız
. 2 yıl önce
Hayvana işkence etmenin öldürmenin cezası para :(
düzceli 2 yıl önce
yazık ya muhtarlıgı bile rant şan şöhret güç meselesi olarak görüyorsunuz nerde hizmet nerde hoş görü baksan ikiside tonrun sahibi çocukluk arkadaşılar yazıkk
HAYAL 2 yıl önce
köpeğe üzüldüm ama Nasıl bir başlık bu çok mu aradınız.
alı kemal 2 yıl önce
derhal katılı bulunsun rahat uyku uyuyamıyoruz
Ne 2 yıl önce
Allah'ı dan bu emi hayvandan ne istiyorsun yaa
Hüseyin 2 yıl önce
Bence haber değeri yok
Otopsi ? 2 yıl önce
Kimligine bakin belki hayvan organlarini bagislamistir.