banner614

MÜŞTERİLER KORONA PANİĞİ YAŞIYOR

banner619

Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz'ın eczanesinde çalışan Ömer Faruk Aslan'a koronavirüs şüphesi ile test yapıldığı öğrenildi. Eczane çalışanına korona testi yapıldığını duyan yakın zamanda eczaneden alışveriş yapan vatandaşlar paniğe kapıldı.

banner846
Düzce 14.04.2020, 18:21
14692
MÜŞTERİLER KORONA PANİĞİ YAŞIYOR
banner844

Düzce'de koronavirüs salgını nedeniyle vaka sayısı giderek artıyor. Son olarak koronavirüs hasta sayısının 115'e yükselirken, halk arasında tedirginlik de katlanıyor. Çevresindeki insanların virüse yakalandığını ya da test yapıldığını duyanlar "Ben de hasta olur muyum?" telaşıyla sağlık kuruluşlarının yolunu tutuyor. Buna son örnek MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz'ın eczanesinde çalışan Ömer Faruk Aslan'a korona testi yapılması nedeniyle yaşanan panik oldu. Edinilen bilgilere göre; Hastane Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Milletvekili Yılmaz'ın kendi adını taşıyan Ümit Eczanesi'nde kalfalık yapan Ömer Faruk Aslan rahatsızlanması üzerine hastaneye başvurdu. Yapılan muayenede koronavirüsten şüphelenilmesi üzerine Aslan'a test yapıldı. Test sonucu henüz bilinmezken, son günlerde eczaneden alışveriş yapanlar çalışanın korona testine tabi tutulduğu haberiyle büyük endişeye kapıldı. Çoğu müşteri şimdi Aslan'dan gelecek iyi haberi bekliyor.

Yorumlar (19)
düzdiyarlı 1 yıl önce
Korkuyoruzzz
umit yılmz 1 yıl önce
öncü haber menfaat ugruna haber yapıyor! Test sonucu bilinmiyor değil sy vekil bununla alakalı acıklama yaptı öyle birşey yok sonuc negatiftir şeklinde
Batur 1 yıl önce
Merhaba. Haberde dediginiz gibi halk panik olsaydı, bos bos gezmek icon dışarı çıkmazlardı. Ayrıca kimi eşini, kimi sevgilisini almis el ele dışarda geziyorken kusura bakmayın ama kimse aldırış etmiyor demektir. Devletimiz gerektiğinde gıdamızı bile evimize kadar getirirken bu insanlar neden dışarı çıkıyor. Tek kelimeyle özetlersek cehalet almis basını gidiyor.
Rizeli 1 yıl önce
Yapilan yorumları yayinlayamacak kadar yureksizsiniz
Erhan 1 yıl önce
Hastaneye koşmanın anlami ne anlamıyorum, hasta degilseler de kendilerini hasta edecekler. Belirtiler ortaya çıkana kadar evde otursunlar, hastane evden daha güvenli değil. İnsanın başına ne gelirse meraktan geliyor.
Öğretmen 1 yıl önce
Sağlıklıdır inşAllah .bunlar yaşanacak şeyler .Allah bu felaketten tez zamanda çıkmayı nasip etsin.kardeşimizede mevlam şifa versin.
Cumayerli 1 yıl önce
Test sonucu negatif cıktı eğer birileri izin verirse onuda paylaşın
Murat Biriktir 1 yıl önce
İyide şu dönemde boyle bir haber neden yapılır amacınız nedir adamı sanki tecavüzcü yalandan haber yapmak icin haber yapmissiniz...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın