banner851

banner614

MUTLULUKLARINI DÜĞÜNLE TAÇLANDIRDILAR

banner619

AK Parti Düzce Basın Sorumlusu Ali Büyükaydın ve Kader Sarı çifti mutlu birlikteliklerini düğünle taçlandırdı. Düzce Belediyesi Erguvan Tesisleri’nde gerçekleşen düğün merasimine çiftin sevenleri, ailesi ve yakınları katılım sağladı. Çiftin nikahını ise Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu kıydı.

banner846
Düzce 22.09.2019, 15:24 23.09.2019, 16:19
5387
MUTLULUKLARINI DÜĞÜNLE TAÇLANDIRDILAR
banner844

AK Parti Düzce Basın Sorumlusu Ali Büyükaydın, Kader Sarı’yla hayatını birleştirdi.

Genç çiftin nikahını ise Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu kıydı.Kalıcı Konutlar mevkii Düzce Belediyesi Erguvan Tesisleri’nde gerçekleşen düğün törenine Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve partililer de katılım sağladı.Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün merasiminde genç çiftin mutluluğu görülmeye değerdi.Biz de Öncü Medya ailesi olarak Büyükaydın ve Sarı ailelerini tebrik eder, Ali ve Kader çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Haber: H. DURNA

 

Yorumlar (2)
Merkez Kırk Bir Kırk Beş 2 yıl önce
Tebrik ediyorum bu gençleri ömür boyu mutluluklar diliyorum. Erguvan tesisi yer olarak harikadır. İlgi, alaka ve yiyecekler de iyidir. Arasıra gider dinlenirim. Sizlere de tavsiye ederim. Manzarası da cabası. Neyse sinyal geldi, -merkez kırkbeş dinlemede dıııt!