banner851

banner955

NECDET ÇİÇEK GÖREVDEN ALINDI

Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Necdet Çiçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararname ile görevden alındı.

Düzce 10.09.2022, 09:53 10.09.2022, 15:31
6678

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan bazı bakanlık, kurum ve kuruluşlara ilişkin atama ve görevden alma kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan karaname ile Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Necdet Çiçek, 1'inci OSB'nin verimli tarım arazilerine doğru genişletilmesi çalışmalarındaki uygulamaları ve müdürlükte yürütülen soruşturmalar nedeniyle görevden alındı.

Çiçek’in yerine kısa süre içinde atama yapılacağı bilgisine ulaşıldı.

Necdet Çiçek 27 Mart 2020 yılında yayımlanan kararname ile Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atanmıştı.

Yorumlar (7)
Ak partili 2 hafta önce
Arkasına reisin fotosunu koymamış fazla bile kalmış görevde
Adiga81 2 hafta önce
Bunu anlamak zor. Mevzuata aykırı, yapılmaması gereken işleri yaptırmak için Cumhurbaşkanı danışmanına varana kadar her gün bir siyasi arayıp il müdürlerini tehdit ediyor. Ondan sonra da usulsüzlük yapıldı diye il müdürlerini görevden alıyorlar. Siyasilere birşey olmuyor. Onlar sağladıkları rantla yaşamaya devam ediyor. Neymiş OSB tarım arazilerine taşmış. Sorun bakalım kimler bunun için baskı yapmış.
Sinan kambur 2 hafta önce
ALLAH BÜYÜKTÜR,İŞÇİLERE YAPILAN ZULÜMÜN SONUÇLARI BUNLAR,ŞUBE MÜDÜRÜ İBRAHİM URAKTA GÖREVDEN ALINIR inş,,
Murat Acar 2 hafta önce
Alınsa ne olur soruşturma kapanır daha iyi yere atanır...
Kul Hakki Yemeyin 2 hafta önce
Bizim ulkede sorusturma işini dogru yapana açılıyor. Boyle yalan yanlis haber yapanlarada ödül veriyorlar
tarım 2 hafta önce
Kocaeli, sakaraya ve düzce 1. sınıf tarım arazileri olan bereketli topraklar. Ne yazıkki sanayileşme ve konut yapımı nedeniyle tarım alanlarını ve köyleri yok ediyoruz. Tarihi köyler, belediyelere verilip mahalleye çevriliyor, tarlalara hemen site inşaatları başlatılıyor. Yazık oluyor.
Cem 2 hafta önce
SAYIN MÜDÜR NEYİ SAVUNDU DA GÖREVDEN ALINDI ACABA. KEŞKE BUNU DA YAZSANIZ DA ÖĞRENSEK. TÜRKİYE NİN EN VERİMLİ TOPRAKLARI BURALAR. TARIMIN SANAYİSİNİ YAPMAK KİMSENİN AKLINA MI GELMİYOR YOKSA İŞİNE Mİ GELMİYOR ???
22
kapalı