banner851

banner614

NİHAL ÖĞRETMEN AMANSIZ HASTALIĞA YENİK DÜŞTÜ

banner619

Şehit Yüzbaşı Beşir Bayraktar İlkokulu’nda İngilizce öğretmeni olarak görev yapan 31 yaşındaki Nihal Güneş, bir süredir tedavi gördüğü hastalığa yenildi. Güneş’in vefatının ardından Düzce Valisi Cevdet Atay ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit taziye mesajı yayımladı.

banner846
Düzce 27.04.2021, 13:16 27.04.2021, 16:09
9303
banner844

Düzce’de eğitim camiasının acı günü… Düzce Merkez’e bağlı Kabalak Köyü’nde bulunan Şehit Yüzbaşı Beşir Bayraktar İlkokulu’nda İngilizce öğretmeni olarak görev yapan Nihal Güneş hayatını kaybetti. 31 yaşındaki Güneş’in bir süredir kanser hastalığıyla mücadele ettiği ve bugün yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Acı haberin ardından Güneş’in ailesi, öğrencileri ve öğretmen arkadaşları yasa boğulurken Düzce Valisi Cevdet Atay ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit taziye mesajı yayımladı.

Vali Atay, mesajında “İngilizce Öğretmeni Nihal GÜNEŞ’in bir süredir kanser tedavisi gördüğünü ve vefatını büyük bir teessür ile öğrendim. Kıymetli öğretmenize Allah'tan rahmet; ailesi, sevenleri ve öğrencilerine başsağlığı diliyorum” ifadelerine yer verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit ise, “Şehit Yüzbaşı Beşir Bayraktar İlkokulu İngilizce Öğretmenimiz Nihal GÜNEŞ vefat etmiştir. Öğretmenimize Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve eğitim camiamıza sabır ve başsağlığı diliyorum” ifadeleriyle Güneş’i andı.

Yorumlar (5)
birisi 3 ay önce
Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun..
kemal 3 ay önce
Şafak kolejinde hocamdı. Allah rahmet eylesin
İYİ 3 ay önce
Sağlık Bakanına Sağlık Müdürüne Yetkili yöneticilere güven sıfır..Yetkili Sendikacı alsın 17 binlirayı sağlık çalışanlarını savunacakmış.Niye savunsun savunmasın diye alıyor o parayı.Sendikacılarda istifa etsin..Tüm kurumlara esnek çalışma Sağlıkcuya parada yok esnek çalışmada..
memur 3 ay önce
Bu nasıl bir yorum ya..kusasım geldi..rahmet dile rahmet...
enes 3 ay önce
Ne alaka yani. Bu olayla bu dediğinin ne alakası var şu boş düşüncelerinizi kendinize saklayın.