banner614

NORMALLEŞME SÜRECİNDE İLK ADIMLAR ATILIYOR

banner619

Türkiye aşamalı olarak normalleşme sürecine gidiyor. Düzce’de faaliyet gösteren ve Koronavirüs Salgını nedeniyle üretimlerini yavaşlatan bazı fabrikalar, yarından itibaren üretimlerini tam kapasiteye çıkartacak.

banner846
Düzce 10.05.2020, 13:30 12.05.2020, 10:52
2352
NORMALLEŞME SÜRECİNDE İLK ADIMLAR ATILIYOR
banner844

Tüm Dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid – 19 Salgını nedeniyle, Türkiye’de hem vaka sayısı hem de ölü sayısının her geçen gün azalması nedeniyle, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin aşamalı olarak normalleşme sürecine gideceğini açıklamıştı. Erdoğan’ın bu açıklamasının ardından ilk adımlar da atılmaya başladı.

Düzce’de faaliyet gösteren ve Koronavirüs Salgını nedeniyle üretimlerini yavaşlatan Teknorot, Karaman ve MT Plastik firmaları başta olmak üzere birçok fabrika, yarından itibaren üretimlerini yeniden tam kapasiteye çıkartma kararı aldı.

TSO Yönetimi Üretimlerini Tam Kapasiteye Çıkartan Fabrikaları Ziyaret Edecek…

Salgın nedeniyle İşçi Sağlığını korumak için üretimlerini yavaşlatan firmaların, yarından itibaren tam kapasite çalışma kararı almasını, Düzce TSO yönetimi memnuniyetle karşıladı. Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yarın üretimlerini tam kapasiteye çıkartan firmaları ziyaret edeceği bildirildi.

Yorumlar (1)
hamza 1 yıl önce
Cikarsa ne olucak zaten kriz vardi hastalikta iyice vurdu sanayiyi bence isci cikarimi cok olur devlet destegi bittigi de hele kiotomotiv fiyatlar vergiler oto.piyasada bol olmasi tamamen degisecek duzen keske boyle olmasa ama durum bu..
22°
açık