banner851

banner955

O DALDAKİ SORUN ÇÖZÜLDÜ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’y2 5 yeni hekim kadrosu açıldığını duyurdu. Keşir ayrıca kanla ilgili hastalıklarla ilgilenen uzmanlık dalı olan hematoloji uzmanı ile ilgili sorunun da çözüldüğünü belirtti.

Düzce 24.02.2022, 18:20 25.02.2022, 15:22
4049
banner1032

Düzce’nin sağlıktaki eksikliklerini gidermek için Ankara’da yoğun mesai harcayan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’den yeni müjdeler geldi.

Keşir, Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan 103. dönem münhal kadrolarında Düzce’ye 4’ü uzman 5 hekim kadrosu daha açıldığını duyurdu.

Ayrıca Keşir, kanla ilgili hastalıklarla ilgilenen uzmanlık dalı olan hematoloji uzmanı ile ilgili sorunun da çözüldüğünü belirtti.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Keşir, “Düzce'mizin sağlık ordusuna 5 yeni hekim daha katılıyor.  Atamalarla birlikte hastanemizin hematoloji uzmanı sorununu çözmüş oluyoruz. 4’ü uzman tabip olan 5 hekimimiz ilimize hayırlı olsun. Teşekkürler Fahrettin Koca Bakanım. Yaparsa Ak Parti yapar.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (11)
Ramazan 8 ay önce
Düzce AKP ile göbeğini kesmiş, sağlıkta Düzce sınıfta kaldı, il merkezinin her tarafı toz içinde, hele Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nin olduğu Aziziye Mah. İle Perşembe pazarı tarafı tamamen mezbelelik kenar mahalle pislik içinde, site içinde yapılan apartmanlara bak, çevresine etrafına bak bok götürüyor her tarafı, uyanmadan yaparsa AKP yapar diye hava atılıyor. Çevre temizliği, düzenleme, toz engellemek için asfalt, görüntü pislik içinde, bunları gelin görün yaparsa AKP yapar deyin bakalım şimdi de , saygı ve sevgilerimle, ...
KÜRŞAT YILMAZ 8 ay önce
AKP yokken Düzce'de doktor yoktu, herkes Tahsin abiye gidiyordu...Zaten başka bir parti gelirse Millet vekili AKP'li değilse doktor gelmez...
Bakalım Gelenler kaç gün duracaklar...
halk 8 ay önce
gidenler daha çok Ayşe hanım..
Yanlış Başlık 8 ay önce
"DÜZCEYE 5 HEKİM KADROSU DAHA" olacak...
Acil Tıp 8 ay önce
Yaw he he
2 ay sonra giderler
Bakanlık zaten atama yapıyor
Devletin yaptıkları üzerinden lütüf gibi siyaset devşirmek moda mı olmuş ?
Düzceli 8 ay önce
Evet doğru zamlara yetişemiyoruz,Elekrrik ve Doğalgaz zammını indiremediniz iki aydır halkı ezdiriyorsunuz.
Yorumcu 8 ay önce
Kalp doktoru varmı ondan haber verin
Yorumcu 8 ay önce
Ülkeyi 20 sene yönet hastaneleri kadrosuz bırak sonra doktor gonderdim nve yaparsa ak parti yaoar de.yaomasaydiniz bari doktor gondermeseydiniz işiniz ne sizin.Bufami reklam edilir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
parçalı bulutlu