banner851

banner955

O KAMU PERSONELLERİ İDARİ İZİNLİ SAYILACAK

Düzce Valisi Cevdet Atay, etkili olan kar yağışı nedeniyle il genelinde yarın (21 Mart 2022) 1 gün arayla eğitime ara verildiğini duyurdu. Vali Atay ayrıca, engelli ve hamile kamu çalışanlarının da yarın idari izinli sayılacaklarını belirtti.

Düzce 20.03.2022, 17:00
3194
O KAMU PERSONELLERİ İDARİ İZİNLİ SAYILACAK

Düzce’yi etkisi altına alan kar yağışı, eğitimi vurdu. Etkili olan kar yağışı nedeniyle Düzce Valisi Cevdet Atay’ın kararı ile okulları geçtiğimiz Cuma günü tatil edilmişti. Meteoroloji’nin uyarılarını dikkate alan Düzce Valisi Cevdet Atay, kendisine ait twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yarın da etkisini sürdürmesi beklenen kar yağışı nedeniyle eğitime 21 Mart Pazartesi günü bir gün arayla ara verildiğini duyurdu.

Vali Atay ayrıca, engelli ve hamile kamu personellerinin yarın idari izinli sayılacaklarını belirtti.

Vali Atay twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Yoğun kar yağışı ve oluşabilecek olumsuz hava şartları sebebiyle İlimiz genelinde; Eğitim-Öğretime 21 Mart tarihinde ara verilmesine, engelli ile hamile kamu çalışanlarının idari izinli sayılmalarına, Karar verilmiştir” dedi.

Yorumlar (3)
düzce li 7 ay önce
düzce valisi engellilere ve hamilelere idari izin veriyor tebrik ederim sayın valimizi ama kamuda calışan engelliler yine şuan işlerinin başında çalışıyorlar bunları denetlesin bence
Halk 7 ay önce
Vali bey ayaklar saglam bi parmagi yok diye engelli.işe gelmesine çokmu engel..Yada seker hastasi normal zamandada aliyor ilacini geliyor.O zaman evde yatan hasta yada okula gitmeyen cocuklar var.onlarda izinli olsun..Haktir bu.
Halk.. 7 ay önce
Vali bey engelliye neden izin var.ayaklari sağlam elleri sağlam.biniyo otobuse geliyor..Hakka giriyorsunuz...
20
açık