banner851

banner955

O PERSONELLER YARIN İDARİ İZİNLİ…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yarın sabah saatleri için yapılan buzlanma ve don uyarısını dikkate alan Düzce Valiliği, yarın (21 Ocak 2022 Cuma) çalışan tüm engelli ve hamile kamu personellerinin, idari izinli olduğunu duyurdu.

Düzce 20.01.2022, 22:47 20.01.2022, 23:06
5716
O PERSONELLER YARIN İDARİ İZİNLİ…

Meteoroloji’nin son değerlendirmelerine göre yarın Düzce ve çevresinde soğuk ve puslu hava hakim olacak. Özellikle Düzce il merkezinde hava sıcaklıklarının bu gece saatlerinden itibaren 0 ve 0'ın altında seyretmesi bekleniyor.

Meteorolojinin bu uyarısını dikkate alan Düzce Valiliği, hamile ve engelli kamu personellerinin yarın (21.01.2022 Cuma Günü) idari izinli sayılmasına yönelik karar aldı.

Alınan kararı Düzce Valiliği Resmi Twitter hesabından duyuran Vali Cevdet Atay, “Oluşabilecek buzlanma ve don olayları göz önünde bulundurularak, 21 Ocak 2022 Cuma günü kamuda çalışan engelli ile hamile personel idari izinli olacaktır” açıklamalarında bulundu.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (4)
buminhan 12 ay önce
engelli arkadaş halı sahada top koşturuyosa engelli diye oda izinli..
ENGELSİZ BEKİR 12 ay önce
ŞU ENGELLİ KAMU PERSONELİ TANIMINI Bİ YAPARMISINIZ ADAMLAR SAĞLAM ELİ KOLU VAR ŞEKERDEN TANSİYONDAN RAPOR ALMIŞLAR %45 RAPORU OLAN ENGELLİ. AYRICA İDARİ İZİNLİLER SOKAKTA GEZİYOLAR KAFELERDE OTURUYORLAR. UZUV KAYBI OLANA TATİL YAPIN ONU ANLADIK GERİSİ HİKAYE
hikmet 12 ay önce
kamu da çalışanlar insan diğer engelli ve hamile bayanlar bu vatanın evladı değil yazık malessef çok yazık....
Halk 12 ay önce
Valibey engeli nedir mesela.Ayagi tutuyor eli tutuyor.O karda sağdan soldan özcekim yapip hava atiyor Evden cikmamasi gerekmiyormu.Engeli engel degil hali sahada top oynarken.Engeli engel degil engelli tatilinde gezip dolaşmaya selfi cekip hava atmaya.Sonra onun işini başkasi yapsin.Bunun bir ölçusu yokmu.
Yeni Sayımız