banner851

banner955

ÖĞRENCİLERİN GÜZEL VAKİT GEÇİRMELERİ HEDEFLENDİ

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrencilerin güzel vakit geçirmeleri ve hayal güçlerini geliştirmeleri için uygulamaya koyduğu “Masal Okulu” ile öğrencilerin evlerine konuk oldu.

Düzce 01.06.2020, 17:35
2798
ÖĞRENCİLERİN GÜZEL VAKİT GEÇİRMELERİ HEDEFLENDİ
banner1032

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü öğrenciler için  oluşturulan  “Masal Okulu” salgın süresince öğrencilerin evine konuk oldu.

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şunlar kaydedildi:

“Öğrencilerin güzel vakit geçirmelerini, masal dünyasında gezintiye çıkarak hayal güçlerini geliştirmelerini istedik. Masallarımızı öğrencilerimiz için okuduk ve onların dünyasına ortak olduk.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat YİĞİT'in ilk masalı okuması ile başladığımız MASAL OKULUMUZA; Çilimli Pırpır İlkokulu sınıf öğretmeni Nursel YILDIR, Zübeyde Hanım Anaokulu okul öncesi öğretmeni Gizem EVİRGEN, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE biriminden Nurullah KAPUSUZ ve Engin KARAHAN, Cumhuriyet İlkokulu Öğretmeni Gamze YALIN, Düzceli tiyatro ve sinema sanatçısı Nurullah ÇELEBİ, TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlkokulu sınıf öğretmeni Utku DEMİRALAY, tiyatro sanatçısı Yetkin YILMAZ, okul öncesi öğretmeni Özlem UYANIK, Düzce Üniversitesi Uygulama Anaokulu okul öncesi öğretmeni Duygu ASLAN, Konuralp Anaokulu okul öncesi öğretmeni Hilal GÖKTEPE, Hürriyet Ortaokulu okul öncesi öğretmeni Zehra AVAN, Kaynaşlı Cumhuriyet Ortaokulu Müdür Yardımcısı Duygu ALPLER ve Gölyaka Yunusefendi Şehit Demircan İlkokulu öğretmeni Zeynep ÖZCAN ile devam ettik.

Evlerimize konuk olan öğretmen ve sanatçı dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Yeni masallarla yine öğrencilerimizin evlerine misafir olmak istiyoruz.”

Yorumlar (2)
Mehmet 2 yıl önce
Çok güzel bir çalışmaydı Keşke bir de Emre Beyin anlatımı ile tavşan ve kurt masalını dinleyebilseydik
Kemal 2 yıl önce
Çok güzeldi gerçekten özellikle kırmızı fil masalı Anlatan öğretmen gerçekten olayı yaşıyordu O filin hortumunu sevinçle tutması Tebrik ediyorum
13
kapalı