banner851

banner614

OKULU GEZDİ, HAYRAN KALDI, TEŞEKKÜRE GELDİ

Yakın zamanda görevine başlayan Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, eğitime verdiği destekle Düzceliler’in kalbine taht kuran Türkseven ailesinin büyüğü hayırsever Hacı Hidayet Türkseven’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Kırbaç, bağışçısı olduğu Özel Eğitim Uygulama Okulu için Hacı Hidayet Türkseven’e teşekkür etti.

banner619
Düzce 17.09.2021, 17:46 17.09.2021, 18:12
1660

Düzce’ye atanan ve geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, eğitime verdiği destekle Düzceliler’in kalbine taht kuran Türkseven ailesinin büyüğü hayırsever Hacı Hidayet Türkseven’i hac bürosunda ziyaret etti. Kırbaç’a ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Talha Cebeci ve AR-GE görevlisi Bekir Gürle de eşlik etti.

Okulu gezdi, hayran kaldı

Hacı Hidayet Türkseven’in bağışçısı olarak yaptırıp eğitim camiasına armağan ettiği Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu gezdiğini ve orada oluşturulan eğitim ortamındaki aile ve çocukların mutluğunu gördüğünü belirten Müdür Kırbaç, hayırsever Türkseven’e teşekkür etmek için ziyareti gerçekleştirdiğini söyledi.

Kırbaç: Keşke herkesin gönlü sizin gibi zengin olsa

İl Milli Eğitim Müdürü Kırbaç, ziyaret esnasında yaptığı açıklamada, “Hacı Amca’mıza teşekkür amaçlı geldik. Ben Düzce’ye yeni geldim ama. Hacı Amca’mın isteği arzusu ve verdiği destekle, onun niyeti ve sermayesiyle yaptırmış olduğu özel eğitim okulunu gezdim. Orada eğitim alan çocuklarımızı ve öğretmenlerimizi ziyaret ettim. Çocukları orada eğitim alan anne ve babaların mutluluğunu gördüm. Yeni gelmiş bir milli eğitim mensubu ve öğretmen olarak teşekkürlerimizi iletmek için Hacı Amca’mıza geldik. Allah razı olsun. Ebedi olan bir hizmet. O ailelerin ve çocuklarının mutluluğu devam edecek. Keşke herkesin gönlü sizin gibi zengin olsa. Devletimiz yetmeye ve yetişmeye gayret ediyor ama sizler gibi hayırsever insanların verdiği destekle daha da güzel işler oluyor.” dedi.

Türkseven: Üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız

Hacı Hidayet Türkseven de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Eğitim ve çocuklarımız için ne gerekiyorsa her zaman üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi. Ziyaret karşılıklı iyi temennilerle son buldu.

banner844
Yorumlar (1)
Düzceli81 1 ay önce
Şu kaynak kitapları ne olacak devlet öyle bisey yok diyo Okullar istiyo ne olacak boyle