banner851

banner614

ÖNCÜ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

banner619

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal hayatını Tülay Ünsal ile birleştirdi. Huzur Düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün merasimine Düzce protokolü yoğun ilgi gösterdi.

banner846
Düzce 16.11.2019, 19:45 18.11.2019, 14:37
3658
banner844
Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Huzur Düğün Salonunda düzenlenen nikah töreniyle hayatını Tülay Ünsal ile birleştirdi. Öncü ailesini bu mutlu gününde  Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ümit Yılmaz ile Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, ilçe ve belde belediye başkanları, eski İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, AK Parti İl  Başkanı Mustafa Keskin, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol, AK Parti ilçe ve teşkilat başkanları, Türkseven ailesi, sivil toplum örgütü temsilcileri, ailenin yakınları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Çiftin alkışlar arasında salona girip ilk dansı yapmasıyla başlayan düğün töreni, nikahla devam etti. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz'un kıydığı nikahta Ünsal'ın şahitliğini Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven yaptı. Milletvekili Çakır, kısa bir konuşmanın ardından çifte mutluluklar diledi ve salondakilere "Nikah defterini kime vereyim?" diye sordu. Alkışların eşit çıkması üzerine Çakır defteri ikisine birlikte verdi. Nikahın ardından düğün pastası kesildi ve takı merasimine geçildi. Kur'an-ı Kerim tilaveti, ilahiler ve tasavvuf müzikleri eşliğinde ikramlarla süren düğün töreni fotoğraf çekimi ile sona erdi. Öncü Medya Ailesi olarak Genel Yayın Yönetmenimiz Sadullah Ünsal ve eşi Tülay Ünsal'a bir ömür mutluluklar diliyoruz.
Yorumlar (3)
şaşırdım. 2 yıl önce
Sadullah Bey bekar mıydı?mutluluklar.
Sema 2 yıl önce
Ne kadar sırtını okşadığı kişi varsa katılmış törene. Helal olsun vefalılarmış.
Düzceli 2 yıl önce
Ne kadar bürokrat varsa gelmiş düğüne,yoksa basından bu kadarmı çekinir bir insan.Düzce nice fakirler,garibanlar var hiç birinizi onların yanında medyada duymadım.
22°
kapalı