banner851

banner955

ÖNEMLİ BİR AMELİYATA GİRECEK

Bolu’dan vekil seçilmesine karşılık Düzce’nin üzerinden elini çekmeyen ve bu büyük vefasıyla Düzce siyasi tarihine adını ‘Efsane siyasetçi’ olarak yazdıran herkesin Necmi Hoşver, geçireceği önemli ameliyat öncesi Öncü Medya aracılığıyla Düzceli hemşehrilerinden hellalik ve dua istedi.

Düzce 19.04.2022, 11:28 19.04.2022, 12:27
4504
ÖNEMLİ BİR AMELİYATA GİRECEK

1991 yılında Doğru Yol Partisi’nden parlamentoya girerek 3 dönem Bolu milletvekilliği yapan ve memleketi Düzce’ye tıp fakültesi başta olmak üzere birçok önemli yatırımın kazandırılmasını sağlayan efsane siyasetçi Necmi Hoşver, Düzceliler’den helallik istedi.

Sadece siyasetçi kimliğiyle değil sosyal çalışmalarda da aktif rol oynayan ve uzun yıllar Kızılay eski Genel Sekreterliği görevinde bulunan Hoşver, Bolu’nun milletvekili olsa da tıpkı Düzce’nin vekiliymiş gibi şehre katkı sağlamasıyla gönüllere taht kurdu.

Yakın zamanda önemli bir ameliyata girecek olan Düzce halkının her zaman sevgi ve şükran duyduğu Hoşver, telefonla görüştüğü Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal aracılığıyla memleketine selamlarını gönderdi. Ciddi bir operasyon geçirecek olması nedeniyle hemşehrilerinden dua isteyen Hoşver, “Allah’ın izniyle ameliyatı atlatıp tekrar Düzceliler ile kucaklaşmayı umut ediyorum. Hemşehrilerimden dualarını eksik etmemesini istiyorum. Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.” dedi.

Öncü Medya Ailesi olarak deneyimli siyasetçi Hoşver’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz… Dualarımız onunla…

banner844
Yorumlar (6)
Fevzi Sağlam 8 ay önce
Rabbim acil şifalar versin
Amin 8 ay önce
Rabbim şifalar versin ömrüne ömür katsın sağlık afiyetler versin inşAllah hayırlısıyla tez zamanda
Emekli 8 ay önce
Rabbim şifa versin hayırlısıyla sağlığına kavuşur inşallah varsa hakkımız helal olsun varsa hakkınız sizde helal edin harbi siyasetçi bir kişilikti simdikiler gibi soyguncu ve çıkarcı değiller
MIGHTY 8 ay önce
Bize böyle siyasetçi lazım.Kazandırdığı şeylerle sevgiyi saygıyı hal eden siyasetçi.Şimdiki siyasetçilerden midem bulanıyor
Adnan 8 ay önce
Ananin ak sütü gibi Helal olsun. Keşke şimdiki siyasetçiler de senin gibi olsa.
VATANDAS 8 ay önce
NEREDE AMELİYAT OLACAK