banner851

banner955

‘ÖNEMLİ BİR SORUNUNU DAHA ÇÖZMEK İÇİN KARARLIYIZ’

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kentin en büyük ihtiyaçlarından biri olan pazaryerlerine yönelik çalışmalarını hızlandırdı. Bu kapsamda, taleplerini dinlemek için pazarcı esnafının temsilcileri ile bir araya gelen Başkan Özlü, şehrin belirli noktalarında proje çalışmaları devam eden 5 yeni pazaryeri kurulacağının müjdesini verdi.

Düzce 14.12.2021, 17:46 15.12.2021, 13:33
3877
‘ÖNEMLİ BİR SORUNUNU DAHA ÇÖZMEK İÇİN KARARLIYIZ’

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ürettiği projelerle şehrin kronikleşmiş sorunlarını çözmeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Özlü, pazaryerlerinin modernizasyonuna yönelik Hamidiye, Aziziye, Fevzi Çakmak Mahalleleri ile Bahçeşehir ve Konuralp bölgelerinde bulunan pazaryerlerinin yenileneceğinin müjdesini vermişti.

Bu kapsamda, Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde Pazarcılar Odası Başkanı Yusuf Şahin ve pazarcı esnafını ağırlayan Başkan Özlü, modern pazaryerlerine yönelik yaptıkları çalışmaları, slaytlar eşliğinde esnafla paylaşmıştı.

Düzce’ye kazandırılacak pazaryerlerinin diğerlerinden farklı modern çizgiler içeren tasarımlarına ait görseller Düzce Belediyesi tarafından paylaşıldı.

Çalışmalara yönelik değerlendirmede bulunan Başkan Özlü, “Bugün pazarı esnaflarımızla bir araya geldik. Bahçeşehir ve Konuralp bölgeleri ile Hamidiye, Aziziye ve Fevzi Çakmak Mahallelerimizde konumlandıracağımız yeni ve modern pazaryerlerine yönelik durum değerlendirmesinde bulunduk.

Onların taleplerini değerlendirdik. Vatandaşlarımızdan ve pazarcı esnaflarımızdan bu konuda yaşanan sıkıntılar sıklıkla iletiliyordu. Bizler de hazırlıklarımızı tamamlayıp kısa süre içerisinde proje çalışmalarımıza başlayacağız. Şehrimizin önemli bir sorununu daha çözmek için kararlıyız” dedi.

Yorumlar (8)
Düzceli 12 ay önce
Bunlar niye maske takmıyorda olullat da çocuklar maske takıyor
Ali 12 ay önce
zamanında keleş vardı ..oda asar çayı ile ilgili sürekli proje çiziyordu..
aklıma geldi işte ...
VATANDAS 12 ay önce
Konuralpteki kapalı pazar yeri nereye yapılacak. Yeri bilen var mı
Pazarcı 12 ay önce
Orada belediye başkanın karşısında oturan pazaryeri temsilcilerinin pazaryerine ne faydası olmuş ki ? Kendine faydası olmayan iki kelimeyi bi araya getirdmeyen kişiler.
Duzceli 12 ay önce
Kelesin yaptigi cumhuriyet mahallesine yeni pazar yeri gayet guzel iyi duzceye de yeter kullanima acilmasi lazin
Kasabalı 12 ay önce
Konuralp mi EMİNMİSİNİZ
m 12 ay önce
Pazarcı malzemeleri içeri nereden ve nasıl girip çıkacak,
tezgahlar nasıl yerleştirilecek,
güneş panelleri enerji ihtiyacının ne kadarını karşılayacak ve
yollar insan trafiği nasıl olacak
Akif 12 ay önce
İçimi kararttı proje.cenaze toplanma alanı gibi
Yeni Sayımız