banner851

banner955

ONLAR İÇİN ARTIK BAYRAM

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamaların ardından sokağa çıkma yasağı tedbirli olarak kaldırılan çocuklar bugün sokağa döküldü.

Düzce 10.06.2020, 14:30 10.06.2020, 14:21
1839
ONLAR İÇİN ARTIK BAYRAM
banner1032

Tüm Dünya’da etkisini sürdüren ve küresel kriz haline gelen Koronavirüs en çok da çocukları etkilemişti. Koronavirüsün çıkmasıyla birlikte sokağa çıkma yasağı gelmesinin ardından çocuklar çok uzun süredir evlerinden çıkamıyorlardı.

Dün akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısında yaptığı açıklamalardan biri de yasakların kalkmasıydı. Yasakların kalkmasının ardından günlerdir evlerinden çıkamayan çocuklar dışarı akın etti.

Öncü Haber WhatsApp İhbar hattına (0542 767 1881) gelen mesajda  bir vatandaş oğlunun bu mutlu anlarını paylaştı. Vatandaş gönderdiği mesaj da oğlunun şu sözlerinden bahsetti:

“Babacığım çarşıyı çok özlemişiz. İyi ki dışarı çıktık.”

Bir diğer mesajında da oğlunun ve kendisinin çok mutlu olduğunu bildiren vatandaş: “Bugün yasaklar kalkınca çocuklarımız çarşıda bayram etti. Gezmenin tadını çıkardılar” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (1)
küresel 2 yıl önce
tabi kalabalıktan ve toplu taşıma araçlarından avm lerden uzak kalsak keske yoksa yasak kalktı diye vaka sayısı artabilir bütün herşey heba olabilir yasak kalksa bile lütfen dikkatli olalım devletin illaki bize yasak koymasa bile bizim aklımız var ona gore davranalım kendi yaşamlarımızı kendimiz belirleyelim
22
açık