banner851

banner955

OYUN HAVALARI EŞLİĞİNDE ÇILGINCA EĞLENDİLER…

Düzce’de yeni yıl, büyük coşku ile kutlandı. Düzce Üniversitesi’nin bulunduğu Orhangazi Mahallesinde toplanan bir grup genç, yeni yılın ilk dakikalarında sokağa inerek oyun havaları eşliğinde oyunlar oynayarak, eğlendi. Gençler, ihbar üzerine gelen polis ekiplerinin uyarılarının ardından olaysız bir şekilde dağıldı.

Düzce 02.01.2022, 11:30 02.01.2022, 12:08
2986

Düzce, tüm yurt genelinde olduğu gibi 2022 yılına büyük coşku içinde ‘merhaba’ dedi. Yeni yıl nedeniyle Düzce’deki eğlence mekânları dolup taşarken, emniyet birimleri de herhangi bir asayiş olayına karşı il genelinde geniş güvenlik önlemleri aldı.

Yeni yılın ilk dakikalarında Düzce Üniversitesi’nin bulunduğu Konuralp Orhangazi Mahallesinde toplanan gençler ise, 2022 yılına oyun havaları eşliğinde oynayarak ‘merhaba’ dedi. Gönüllerince eğlenen çoğu üniversite öğrencisi gençlerin eğlencesine, evlerinin balkon ve pencerelerinden Düzceli vatandaşlarda ortak oldu.

Yüksek ses nedeniyle bazı vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, gençleri dağılmaları konusunda uyardı. Polis ekiplerinin yeni yılını kutlayan gençler, ekiplerin bölgeden ayrılmasının ardından eğlencelerine kaldıkları yerden devam etti.

Aradan biraz zaman geçtikten sonra bölgeye yeniden gelen polis ekiplerinin uyarısının ardından, gençler olaysız bir şekilde dağıldı.

HABER: Savaş ARI  

banner844
Yorumlar (2)
Tatar ramazan 12 ay önce
Bundan rahatsız olan RAHATSIZLAR...
Az kaldı. Dahada rahatsız olacaksınız.
OALYSIZCA 12 ay önce
Yok artık neredeyse TARHANA BULGUR LANGUR LUNGUR gibi birşey mi acaba
Yeni Sayımız