banner851

banner614

OYUNCULARIMIZ DÜZCELİLER’DEN DESTEK BEKLİYOR

banner619

Uluslararası İzmir Film Festivalinde Düzceli tiyatro ve sinema oyuncuları Nurullah Çelebi ve Feyyaz Yiğit Çakmak, “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” dalında aday gösterildiler.

banner846
Düzce 20.08.2020, 12:44 20.08.2020, 15:23
3322
OYUNCULARIMIZ DÜZCELİLER’DEN DESTEK BEKLİYOR
banner844

Türk halkının beğeni ile izlediği komedi türündeki Recep İvedik serisinde oynadığı sahnelerle milyonlarca kişinin gönlünde taht kuran Düzceli usta tiyatro ve sinema oyuncusu Nurullah Çelebi ve senaryosunu yazıp oynadığı “Cinayet Süsü” filmi ile ünlenen yine Düzceli sinema oyuncusu, yazar ve müzisyen Feyyaz Yiğit Çakmak Uluslararası İzmir Film Festivalinde “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” dalında aday gösterildi.

İzmir Film Festivali'nde, oyunculara en iyi film, yönetmen, senaryo, kurgu, görüntü yönetmeni, görsel efekt, kostüm tasarımı, film müziği, görsel sanat yönetmeni, erkek oyuncu, kadın oyuncu gibi birçok branşta ödül veriliyor.

Düzceli tiyatro ve sinema sanatçısı Nurullah Çelebi, komedi türündeki "Recep İvedik" serisinde gösterdiği performansı ile ödül almaya aday gösterilirken,  yine Düzceli oyuncu Feyyaz Yiğit Çakmak ise, hem senaristliğini yaptığı, hem de oynadığı “Cinayet Süsü” filminde ki başarısı nedeniyle “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” dalında aday gösterildi. 

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (1)
VATANDAŞ 12 ay önce
ne yapmamız lazım ? düzce için ne yaptılar bu güne kadar düzceden destek bekliyorlar ? ben ilk defa duydum düzceli olduklarını.