banner851

banner614

ÖZEL İDARE’YE 2 MİLYON’LUK DESTEK VE EKİPMAN SAĞLADILAR

banner619

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce’nin sorunlarının çözümü ve devam eden yatırımların tamamlanması için Ankara’da temaslarına devam ediyor. Bu doğrultuda Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret eden Çakır ve Keskin, Düzce’ye nakit para ve ekipman desteği sağladı.

banner846
Düzce 23.07.2020, 13:10
1629
ÖZEL İDARE’YE 2 MİLYON’LUK DESTEK VE EKİPMAN SAĞLADILAR
banner844

Ankara’da Düzce’nin sorunları için yoğun mesai harcayan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve İl Başkanı Mustafa Keskin, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti. Bakan Kurum ile Düzce’de devam eden proje ve yatırımları masaya yatıran Çakır ve Keskin, ayrıca bakanlıktan İl Özel İdaresi bütçesine 2 milyon TL nakit para, orman yangınlarında kullanılmak üzere 1 adet arasöz aracı ve merkez ve ilçe köylerinde kullanılmak üzere 250 adet çöp konteynırı desteği aldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, “Düzce Milletvekilimiz Fahri Çakır ile Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’u ziyaret ettik. Görüşmelerimiz sonucu Sayın Bakanımızdan, Düzce Özel İdaremize nakdi ve ekipman desteği aldık. 2 milyon TL, 1 arasöz aracı, 250 çöp konteyner desteği aldık. Sayın Bakanımıza misafirperverliği ve Özel İdaremize kazandırdığı ekipmanlar için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
Ali 12 ay önce
Duzcede ilk kaldırımlar yenilenmeli heryerın cunku heryer kırık dokuk,sonra ise ışıklandırma duzce heryer karanlık.bulvar cad.istanbul cad.kızılay meydanı filan karanlık..rasım nedır bulvarının işiklandırması gıbı olmalı heryer
Yolcu 12 ay önce
Bir sene sonra secime yakın belki bişeyler yapılır
Kemal kaya 12 ay önce
Düzce hızlı tren istiyor tek kurtuluş
Deniz 12 ay önce
İhalesi yapılan 2 yıldır tozlu rafta bekleyen efteni projesine ne oldu
Aa 12 ay önce
Efteni, her siyasinin mutlaka bir konusu olmuştur. Konuya muhtaç isen git Efteni'ye. Veer bir demeç...
24°
açık