banner851

banner955

ÖZLÜ: BEKLEDİĞİNİZE DEĞDİ

Düzce Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile Anıtpark, İnönü ve Avni Akyol parklarını bütünleştiren ‘Millet Bahçesi’ hizmete giriyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Millet Bahçesi’nin Cumhuriyetin kuruluşunun 98. yıl dönümü olan 29 Ekim Cuma günü hizmete açılacağını müjdeledi.

Düzce 19.10.2021, 16:34
5149
ÖZLÜ: BEKLEDİĞİNİZE DEĞDİ

Bir süredir yapımı devam eden ve geçtiğimiz mayıs ayında hizmete alınması planlanan Düzce Millet Bahçesi'nde 5 ay gecikmeli de olsa sona gelindi. Düzce'de bir çok vizyon projenin hayata geçmesini sağlayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü merakla beklenen Millet Bahçesi birinci etabının tamamlandığını duyurdu.

29 EKİM'DE HİZMETE AÇILACAK

Başkan Özlü, göreve gelmesinin ardından şehir merkezinde bulunan Avni Akyol ve İnönü parklarındaki yapılaşmaların kaldırılmasını sağlamıştı. TOKİ ile yapılan işbirliği ile parkların birleştirilerek Millet Bahçesi yapılması yönünde karar alınmıştı. Akabinde çalışmaların başladığı bölge vatandaşlarda da büyük merak uyandırmıştı.

Başkan Özlü, Cumhuriyetin Kuruluşu’nun 98. yıldönümü olan 29 Ekim 2021 Cumhuriyet Bayramı’nda şehre nefes aldıracak Millet Bahçesi’nin Düzcelilerin hizmetine açılacağını duyurdu.

İÇİNDE YOK YOK…

Yaklaşık 27 bin metrekarelik bir alanda oluşturulan ve içerisinde Millet Kıraathanesi’nin yanı sıra gençlerin spor, çocukların ise gönüllerince eğlenebileceği oyun grupları bulunuyor.  Alanda yürüyüş yolları, aktivite parkları ve yeşil alanlarda Düzceliler’in soluklanabileceği oturma alanları da yer alıyor.

‘ŞEHRE YAKIŞIR BİR YAŞAM ALANI OLUŞTURDUK

Millet Bahçesi’nin halka açılması ile ilgili konuşan Başkan Özlü, “Düzcelilerin sabırsızlıkla beklediği Millet Bahçesi’nde artık halka açmak için son hazırlıklarımızı yapıyoruz. Olumsuz hava şartlarından ötürü geciken Millet Bahçemizi, Cumhuriyetimizin de 98’nci yıldönümüne denk gelen 29 Ekim Cuma günü halkımızın hizmetine sunacağız. Beklediğimize değecek nezih ve ilimize yakışır bir yaşam alanına daha kavuşacağız. Burası, 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın ailece kaliteli zaman geçirebilecekleri bir yer olacak. Şehrin kalbindeki dönüşümü hep birlikte yaşayacağız. Düzce’nin değerine değer katacak bir proje oldu. Tüm hemşehrilerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (20)
Vatandaş 1 yıl önce
Akp düşmanlarına asla yaranilmaz.parkin eski paçavra hali chp eseri ismi den belli , şimdi akp gibi güzel bir park catlayin!!!.
BİTEXEN 1 yıl önce
PARKA PARK YAPIYORUZ.
konuralpli 1 yıl önce
yazın açılSAYDI İYİYDİ BU ÇAMURDA NASIL YATIP YUVARLANACAĞIZ...
Vatandaşş 1 yıl önce
Valla helal olsun partisini hiç sevmem ama sözünü tuttu ve çok güzel oldu cadde ve park
düzceli 1 yıl önce
bedava çay kek varmı kek
hanzade 1 yıl önce
Bahçe yap bütün işler bitsin..bu mu yani..Komiksiniz ya...
Soru net... 1 yıl önce
İhale bedeli ne kadarken kaç paraya gerçekleşti?
Duzceli 1 yıl önce
Erdem yilmaz gonul asuk ertan tasli onder tonyali cunyet yemenici hadi yine iyisiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın