banner851

banner614

ÖZLÜ: ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU BİZİM DE MUTLULUĞUMUZ

Düzce Belediyesi, gerçekleştirdiği çalışmalar ile şehir merkezine ve mahallelere yeni parklar kazandırmaya devam ediyor. Beyciler Mahallesinde yapımına başlanan park yapımı tamamlanmak üzere.

banner619
Düzce 12.01.2021, 15:05 12.01.2021, 14:07
739
ÖZLÜ: ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU BİZİM DE MUTLULUĞUMUZ

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Beyciler Mahallesinde mahalle sakinleri ve çocuklar için yeni bir dinlence ve oyun alanı oluşturuluyor. Yapımı başlanan park içerisinde çocuklar için farklı oyun alanları tasarlanırken yetişkinler için de spor ve dinlence alanları yer alacak.

Yeni parkın içerisinde; çocuk oyun grubu, fitness spor aletleri, oturma bankları, yürüyüş yolu ve yeşil alanlar olacak. Ekipler, yapısal çalışmaları devam eden parkın yeşil alanları için toprak dolgusunu çimlenmesini de gerçekleştiriyor. Alanın zemini içinde çocukların güvenliği açısından yumuşak kauçuk taban monte edilerek etrafı panel çit ile çevrelendi.

 Ayrıca diğer park alanlarının bakım ve onarımları belli periyodik aralıklarla denetlenerek tamamlanıyor.

ÖZLÜ, “ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU BİZİM DE MUTLULUĞUMUZ”

15 adet yeni parkı Düzce’ye kazandırdıklarını belirten Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, her mahalleye dinlence ve yeşil alanlar kazandırarak özellikle çocukların doyasıya eğlenecekleri oyun alanlarının sayısını arttırmaya,  gençlerimizin de spor aktivitelerini rahatça yerine getirebileceği park alanları oluşturmaya özen gösterdiklerini kaydetti.

 Özlü, Çocuklarımızın mutluluğu bizim de mutluluğumuz. Şehrimizin her türlü ihtiyaçlarını gidererek halkımızın refahı için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni parkın tamamlanmasının ardından mahalle sakinlerinin aileleri ile birlikte vakit geçirebileceği bir alana daha kavuşacaklarını söyledi.

Yorumlar (3)
AZİZİYELİ 9 ay önce
HERYERE PARK YAPTINIZ Bİ TEK AZİZİYE MAHALLESINE PARK YAPMADINIZ OY ZAMANI AZİZİYE SİZE CEVABINI VERECEK..BİDE SÖZ VERDİNİZ BU MİLLETE 1 AY İÇİNDE YAPILACAK DEDİNİZ 2 SENE OLDU BE YAZIKLAR OLSUN
Sakin 9 ay önce
Yahyalar’a ne zaman muhtarlık yapılacak hala kahvehanenin içinde muhtarlık hizmeti veriliyor.Bir kadın olarak ben muhtarla görüşmeye kahvehaneye mi gidicem?
Resul İnan 9 ay önce
KONURALP TE BİR TANE PARK YOK ORAYA DA İSTİYOZ DÜZCE ÖNCÜ DUY SESİMİZİİ