banner851

banner955

ÖZLÜ DEVREYE GİRİNCE KALDIRDILAR

Geçtiğimiz haftalarda Çamköy Mahallesinde çıkan ahır yangınından arta kalan enkaz yığınının kaldırılması için Düzce Belediyesi’ne başvuran vatandaştan para talep edildiği öne sürüldü. Öncü Haber Merkezi’nin araya girmesi ile Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla enkaz kaldırıldı.

Düzce 15.11.2022, 15:30
1887
ÖZLÜ DEVREYE GİRİNCE KALDIRDILAR

Geçtiğimiz hafta Çamköy Mahallesindeki bir ahırda henüz belirlenemeyen sebepten başlayan yangın, içerisinde bulunan saman ve odunların tutuşması ile diğer ahırlara sıçradı.

İhbar üzerine hızlı şekilde harekete geçen İtfaiye Müdürlüğü, yangının çıktığı bölgeye intikal etti. 5 söndürme aracı ve 13 personelle yangına müdahale de bulunan ekipler, kısa süre içerisinde yangını söndürdü.

Çıkan yangının ardından, Çamköy Mahallesi sakinleri, enkazların kaldırılması için Düzce Belediyesi Beyaz Masa Birimine başvurdu. Bunun üzerine mahalleye giden belediye ekipleri vatandaşlardan yangının ardından ortaya çıkan enkazın moloz yığını olduğunu söyleyerek, kaldırmaları için para ödemeleri gerektiğini söyledi.

Vatandaşların, seslerini duyurmak için ilgili şikayetlerini 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber WhatApp ihbar hattına yapmasının ardında Öncü Haber ekibi Belediye Yetkilileri ile görüştü. Bunun üzerine bugün mahalleye giden Düzce Belediyesi ekipleri, enkaz yığınını kaldırdı.

banner844
Yorumlar (1)
Diyecek laf bulamıyorum 3 hafta önce
Yazıklar olsun, bu kadar saçma ve cahilce bir şey olmaz, olamaz ya, gerçekten yazıklar olsun, ya o masadakiler bir halt bilmiyorlar ya belediyecilik de yeni aykırı kurallar koyulmuş.