banner851

banner614

ÖZLÜ: ‘DÜZCE EN İYİSİNE LAYIK’

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Bahçeşehir bölgesindeki muhtarlarla bir araya gelerek muhtarların talep ve isteklerini dinledi. Toplantının ardından birim müdürleri ile birlikte Bahçeşehir hattında ring halindeki otobüslere binen Başkan Özlü, mahalleleri tek tek gezerek sorunları yerinde tespit etti.

Düzce 12.01.2022, 11:35
1164
ÖZLÜ: ‘DÜZCE EN İYİSİNE LAYIK’

2022 yılına müjdeler ile başlayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk vatandaşların yanı sıra muhtarların da talep ve isteklerini göz ardı etmiyor. Başkan Özlü, Erguvan Sosyal Tesisleri’nde tüm belediye birim müdürleri, parti temsilcileri ve Bahçeşehir bölgesi muhtarlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Muhtarlık İşleri Müdürü Numan Şirin’in organize ettiği toplantıda daha önce kaydedilen sorun ve talepler değerlendirilirken yeni istekler de ele alandı. Birim müdürlerinin tek tek mahallelerde yapılan çalışmaları anlattığı toplantıda ulaşım, Bahçeşehir A.Ş.’nin hizmetleri, su ve kanalizasyon, alt yapı ve sosyal yaşam ile ilgili konular masaya yatırıldı.

MAHALLELERİ "UĞUR BÖCEKLERİ" İLE GEZDİ

Toplantının ardından muhtarların taleplerini yerinde görmek isteyen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, tüm gününü muhtarlara ayırdı. "Uğur Böcekleri" olarak adlandırılan Düzce Ulaşım’a ait otobüslere binen başkan Özlü ve birim müdürleri yolcular ile birlikte mahalleleri gezdi.

TALEPLERİ YERİNDE İNCELEDİ

İlk olarak belediye ek hizmet binasının üst katını restore edilerek meslek edindirme kursları ve spor salonu haline getirilmesi çalışmasını muhtarlarla paylaşan Başkan Özlü, burada kursiyerlerle de sohbet ederek isteklerini dinledi.

Bahçeşehir’de Belmek kurslarının açılmasıyla özellikle kadınları kurslara beklediğini kaydeden Özlü, “ Bu kurslarımızın geneli kadınlarımıza yönelik ve ücretsiz olan kurslara tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Artık merkeze gelmeden kendi bölgelerinde kurs alabilecekler. Spor salonumuzdaki tadilat da önümüzdeki ay içinde bitirilerek hizmete açılacak. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

‘DÜZCE EN İYİLERE LAYIK’

Başkan Özlü, muhtarlardan gelen taleplerle ilgili incelemelerin arından birim müdürleriyle istişare etti. Başkan Özlü, muhtarların isteklerinin yerine getirilmesi için talimat verirken muhtarların belediyenin hizmetlerinden dolayı memnuniyeti dile getirmesini alkışla karşıladı. Özlü, “ Düzce’miz en güzeline, en iyisine layık. Biz de bunun için çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmadan memnun olunduğunu görünce biz de mutlu oluyoruz. Bizim tek isteğim vatandaşlarımızın mutlu olması ve en iyi hizmete ulaşmasıdır. Bu anlamda da muhtarlarımızın vatandaşlarımızın temsilcileridir. Öncelikle onları mutlu ederek sorunları çözüp talepleri yerine getireceğiz” ifadelerinde bulundu. Başkan Özlü, bölgedeki muhtarlıkları da ziyaret ederek mahallelerde yapılan hizmetleri anlattı ve muhtarların taleplerini Muhtarlık İşleri Müdürlüğü vasıtasıyla not aldı.

banner844
Yorumlar (5)
maver 2 hafta önce
8. bölgeden 10. bölgeye giden yolda böbrek taşlarını düşürmütür sanırım sayın başkan.
bahçeşehir sakini 2 hafta önce
başkan özlü'nün geldiğinden beri yaptığı tek şey talkshow
Bravo 2 hafta önce
VAllahi bravo, bizde market market geziyoruz 8li tuvalet kağıdı alacaz uyguna diye :) sonrada çamurlu, çukurlu, köpekli yollarımızdan eve dönüyoruz.
Düzceli 2 hafta önce
Yeşiltepe mh arabalarına binsin Boluya gidiyorum Düzceye ininceye kadar senin böcek arabalarınla Özlü.Mercedesleri neden çalıştırıyorsun hani yeterli olacaktı kibrit kutuları arabaların.Sosyal mesafe Ak parti için geçerli değilmi?üst üste insanlar.
Cash81 2 hafta önce
Uğur böceği değil konserve kutusu düzce halkına layık gördükleri araçlar kendisi audiye biniyor
-3
hafif kar yağışlı