banner851

banner614

ÖZLÜ: DÜZCE’DEN TARİH FIŞKIRIYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce Teşkilatı ile AK Partili belediye başkanlarına Konuralp Prusias Ad Hypium Antik Kent’ini gezdirdi.

banner619
Düzce 22.12.2020, 17:30 22.12.2020, 20:42
2173
ÖZLÜ: DÜZCE’DEN TARİH FIŞKIRIYOR

AK Parti Düzce İl Başkanlığı heyet olarak Konuralp antik kentte devam eden kazı çalışmalarını yerinde inceledi.

Ziyarete İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ve Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan hazır bulundu.

Bölgede incelemelerde bulunan heyet, yetkililerden kazı çalışmalarındaki son durum hakkında bilgi aldı.

Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Özlü, “AK Parti Düzce İl Başkanımız Mustafa Keskin, Çilimli Belediye Başkanımız Muhsin Yavuz, Beyköy Belediye Başkanımız Osman Kılıç ve ilimizin AK Parti teşkilat üyeleri Konuralp’i ziyaret etti. Düzce’den tarih fışkırıyor. Düzce bizim evimiz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
cash81 10 ay önce
hepiniz arkeologmu oldunuz boş işler müdürleri
Eyyy Düzce! 10 ay önce
Tarihin en kötü il yönetimine şahidiz. Vasıfsız, işbilmez insanlar bir araya gelmiş iktidar rolü oynuyor. Bravo düzce köyden farksız muamele görüyor
osman başkanın bakışları 10 ay önce
cok ince hesap yapıyordur zamanında aykutta öyleydi
hamza 10 ay önce
once esnafi gezin koyluyu hasatciyi ciftciyi gezin gidin evine kadar dinleyin derdini ama nerde bi moda cikti hergun gezi yapiliyor konuralp e yani antik tiyatroya bu mudur belediyecilik halkin sesi gucu olmak
Resul İnan 10 ay önce
boş işlerde bugün! hizmetse amaç önce o bölgeye çocuklara gençlere oyun spor alanı yapın