banner851

banner614

ÖZLÜ “ESNAFLARIMIZLA İSTİŞAREYİ ÖNEMSİYORUZ”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, normalleşme süreciyle birlikte esnaf ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Başkan Özlü, Kızılay Meydanı ve Büyük Cami çevresindeki esnaflara hem projelerini anlattı hem de isteklerini dinledi.

banner619
Düzce 26.08.2021, 14:50 27.08.2021, 16:48
655

Düzce’nin çehresini değiştirerek daha modern ve yaşanabilir bir kent için hazırlanan projeleri bir bir başlatan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, projelerin sahada takibinin yanı sıra vatandaş ve esnaflar ile de bir araya gelmeye özen gösteriyor.

Her fırsatta esnaf ziyaretlerinde bulunan Başkan Özlü, son olarak Kızılay Meydanı ve Büyük Cami çevresindeki esnaflarla hasbihal etti. Tek tek dükkânlara selam veren Başkan Özlü, esnaf ve vatandaşlarla istişarelerde bulundu.

SORUNLARI ORTADAN KALDIRACAĞIZ

Düzce’yi Düzceliler ile birlikte yönettiklerini, bunun için de esnaf ve vatandaş ziyaretlerine önem verdiğini kaydeden Başkan Özlü; “Pandemi sürecinde esnaflarımız zor bir dönem geçirdiler.

Düzce Belediyesi olarak imkanlar dahilinde yardımcı ve destek olmaya çalıştık.

Düzce’mizin gelişip büyümesi için esnaflarımızın da kalkınmasını önemsiyoruz. Bunun için istişarelerde bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte esnaflarımızı daha çok ziyaret ederek onlarla sohbet ederek dertlerini, taleplerini dinleyeceğiz.

Onların sorunlarını tek tek ortadan kaldıracağız” ifadelerinde bulundu.

Başkan Özlü, esnaflara bol kazançlı günler dileyerek ziyaretlerini sonlandırdı.

Yorumlar (4)
Akpli 1 ay önce
Gerçekten komiksiniz.. ülkenin en kötü hava kalitesine sahip bir şehrin belediye başkanı olmak istemezdim..
esnaf 1 ay önce
BELEDİYE OLARAK BIRAKIN BU REKLAM KOKAN HAREKETLERİ, SPO SK . VE GAZİANTEP CD. BİSİKLET VE MOTOSİKLETTEN GEÇİLMİYOR, TRAFİGE KAPALI BU SOKAKLAR PARK YERİ GİBİ OLMUŞ DENETİM YOK , ZABITA ZAYIF
seçim var 1 ay önce
DESENİZE ERKEN SEÇİM GELİYOR HAHAHAH
Kürşat Yılmaz 1 ay önce
Başkanın konuştuklarından sadece iki tanesi maskeli...
Başkan risk alıyor...