banner851

banner955

ÖZLÜ, ‘GENÇ KARİYER AKADEMİSİ’NİN KONUĞU OLDU

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Genç Kariyer Akademisi’nin konuğu oldu. Düzenlenen etkinlikte ‘Yerel Yönetimler - Türkiye Vizyonu’ konularında tecrübelerini aktaran Başkan Özlü, gençlerin sorularını yanıtlayarak bilgi ve birikimlerini paylaştı.

Düzce 07.03.2022, 11:57
407
ÖZLÜ, ‘GENÇ KARİYER AKADEMİSİ’NİN KONUĞU OLDU
banner1032

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Genç Kariyer Akademisi’nin konuğu olarak geleceğin söz sahibi gençleriyle bir araya geldi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Salonu’nda gerçekleştirilen söyleşide, gençlerle bir arada bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Özlü, öğrencilik yıllarından kariyerine kadar birçok konuda bilgi ve birikimlerini öğrencilere aktardı.

Sanat, eğitim, spor, teknoloji gibi bir çok konu üzerinde de değerlendirmelerin yapıldığı söyleşinin kendisine büyük keyif verdiğini ifade eden Başkan Özlü, “Yarının büyükleri, her alanda ülkemizin ileri gitmesini sağlayacak olan siz gençlerimizle beraber güzel bir gün geçirdik. Bilgi ve birikimlerimizi sizlere aktarma fırsatımız oldu. Sizlerle her buluşmamızdan ayrı bir keyif alıyorum. Bu etkinliğin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Program, Başkan Özlü’nün gençlerin sorularını cevaplaması ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

banner844
Yorumlar (3)
Bakalım 8 ay önce
Bakanım bakanım
cash81 8 ay önce
sadece goy goy
Resul İnan 8 ay önce
GÖREVDEN AFFINI TALEP ETME DE NELERE DİKKAT EDİLİR DİYE SORDUM DETAYLI BİLGİ VERDİ SAĞOLSUN.
15
parçalı bulutlu