banner851

banner955

ÖZLÜ: GENÇLERİMİZE UNUTULMAZ BİR HAFTA YAŞATACAĞIZ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Dünya Düzce Günleri konserleri sırasında gençlere verdiği konser sözünü yerine getiriyor. 11-17 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan "Düzce Gençlik Günleri" için spor turnuvalarından yarışmalara, dans gösterilerinden konser serisine kadar birçok program gençleri bekliyor olacak.

Düzce 24.09.2022, 14:14 24.09.2022, 16:15
3378

Düzce Belediyesi pandemi nedeniyle ara verdiği sosyal ve kültürel etkinliklere 2022 yılında hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz ağustos ayında "Dünya Düzce Günleri"ni düzenleyen Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, 11-17 Ekim tarihleri arasında ise "Düzce Gençlik Günleri" etkinliklerini gerçekleştirecek.

Anıtpark Meydanı ve Millet Bahçesi; bir hafta boyunca, sportif aktiviteler, turnuvalar, yarışmalar ve birbirinden değerli sanatçıların vereceği konserlere ev sahipliği yapacak.

Sevilen isimler gençlerle buluşacak

Anıtpark Meydanı’nda bir hafta boyunca devam edecek etkinliklerin ardından her akşam konserler düzenlenecek. Konser serisinin ilk günü olan 1. gün ünlü Rock grubu Manga, 2. gün rap müziğin yıldızlarından Ceza, 3. gün son dönemin yükselen isimlerinden Tuğçe Kandemir, 4. gün Karadeniz Müziğinin sevilen sanatçısı Ekin Uzunlar, 5. gün 90'lı yılların popüler gruplarından Barış ve Damlalar ve Rap müziğin sevilen isimlerinden Motive, 6. gün pop müziğin güçlü seslerinden Derya Uluğ, final akşamında ise son dönemin başarılı isimlerinden Bilal Sonses sahne alarak en sevilen parçalarını gençler için seslendirecek.

"Gençlerimiz her şeye değer"

11-17 Ekim tarihlerinde tüm gençleri Anıtpark Meydanı’ndaki etkinlik alanına davet eden Başkan Özlü, "Dünya Düzce Günleri konser serimiz sırasında gençlere bir sözümüz vardı. Bu sözümüzü 'Düzce Gençlik Günleri' etkinliklerimiz çerçevesinde yerine getireceğiz. Gençlerimizin sevdikleri sanatçıları Anıtpark ve Millet Bahçesi meydanlarında buluşturarak unutulmaz bir hafta yaşayacağız. Tüm halkımızı Düzce Gençlik Günleri etkinliklerine bekliyoruz." şeklinde konuştu.

Yorumlar (8)
Hatice 2 ay önce
Daha yeni kurtulmuştuk ne kadarda hevesisin oyuna eğlenceye millet hizmet bekliyor.Hizmet anlayışı sizin bumudur?
Halk 2 ay önce
Yaptığınız konserlerde gördük zaten nasıl bı gençlik geldiğini daha niye uzatip tekrarliyosunuz. Alkolün fuhusun içine giriyorlar yapmayın bunları
İsraf ve ahlaki yozlaşmay 2 ay önce
Orada ortam genclerin ahlaki yozlaşmasına çanak tutacak.Bu konserlere dökülen paralar öğrencilere burs olarak verilse daha iyi olur.
Sema 2 ay önce
Çok güzel organizasyonlar. Düzce hep daima gelişime açık olmalı. Düzce'nin çalışkan başkanı FARUK ÖZLÜ.
Düzceli 2 ay önce
Yazıklar olsun size verdiğimiz oylar haram olsun
OTTOMAN 2 ay önce
şu milletin parasını boşa harcamayı bırakın artık ya. şehrin göbeğinde yollar köstebek yuvası gibi . siz neyin peşinde geziyorsunuz. evin alt katında yangın var siz üst katta tavla oynuyorsunuz. çok yazık.
ÇERKES 2 ay önce
avuçiçi kadar olan çilimli mustafa ceceli gibi önemli sanatçıları getirdi düzce belediyesi de nerde bedavadan bi tık pahalı sanatçı varsa onu getiriyor Allah akıl fikir versin
81 2 ay önce
ortalık texasa döner yine