banner851

banner614

ÖZLÜ: GÜZİDE BİR MERKEZ OLUŞTURUYORUZ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehir merkezini modern ve yeşil bir görünüme kavuşturacak Kent Estetiği Projesi’ni yakından takip ediyor. İstanbul Caddesi’nde devam eden kaldırım döşeme çalışmalarını inceleyen Özlü, esnaflarla da sohbet etmeyi ihmal etmedi.

banner846
Düzce 21.06.2021, 18:20 22.06.2021, 16:37
3258
banner844

Düzce’nin çehresini değiştirecek projelerin başında gelen ve Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün özel önem verdiği Kent Estetiği Projesinin ikinci etap çalışmaları devam ediyor. Geçtiğimiz ay tam kapanma sürecinde betonu atılarak esnaf ve vatandaşları mağdur etmeyen Düzce Belediyesi, üst yapı çalışmalarını da kısa sürede tamamlamak için büyük gayret gösteriyor.

YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Kent Estetiği Projesi’nin son halini görmek için İstanbul Caddesi’ne gelen Başkan Özlü, güzide bir merkez oluşturduklarını kaydetti. Doğal taş döşemesi yaptıklarını belirten Özlü, “Daha önce beton dökülen bölgeye doğal taş döşemesi yapıyoruz. Günde yaklaşık 400 metrekarelik bir döşeme olacak. Önümüzdeki pazar gününden itibaren de diğer bölgelerde çalışmalara başlıyoruz.” dedi.

Titizlikle takip ettiği proje için Başkan Özlü, “Kent Estetiği Projesi’ni önemsiyoruz. Düzce’nin merkezinde, kalbinde Milet Bahçesi, Cedidiye Meydanı, İstanbul Caddesi ve valilik meydanından oluşan güzide bir merkez oluşturuyoruz.” ifadelerinde bulundu.

ESNAFLARI DA ZİYARET ETTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kent Estetiği Projesi’nin kaldırım çalışmaları incelemesinin yanı sıra cadde üzerinde bulunan bazı esnafları da ziyaret ederek proje hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Yorumlar (13)
köylü 1 ay önce
istanbul caddesine yapmadığınız kalmadı 5 yılda ne istanbul caddesiymiş. düzcenin başka bir yerini geliştirelim büyütelim hiç bi projeniz yok. merkala parkı bekliyoruz bakalım
yorgun 1 ay önce
memet 9 milyon harcadı ışıklandırma yaptı. sende 10 milyon harca yık başka birşey yap, bı siyasetciler ölemez sürünür sürüsünde
As Düzce 1 ay önce
20 25 yıldır beton taş canım ağaçları kesme felsfesi dışında yapılan bir şey yok. Yanlarına da bir gazeteciyi almışlar pöh pöhlesin her hafta diye. zengin etme sırası kimde acaba. Yazık ediliyor Düzceye . Bizle yıkılan sakarya yalova kocaeli nin ilçeleri kadar bile gelişemedik sağolsunlar.
aslan düzceli 1 ay önce
fisko kavşağı ne oldu
Usta 1 ay önce
30 - 40 cam beton attınız , bu betonun üzerine ayrıca taş döşüyorsunuz , tadilat gerektiren bir hal olur ise ne olacak ,
cash81 1 ay önce
fayuk fayuk
saf bizler 1 ay önce
bayramda bitereceğiz diye girdiler sizde bakan beye yükleniyorsunuz ramazan demediki bayram dedi
(Beceremediniz beceremediniz elinize yüzünüze bulaştırdınız herşeyi)
dzc 1 ay önce
belli halkı ve esnaf ı magdur etmediginiz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın