banner851

banner614

ÖZLÜ: PANDEMİNİN İZLERİ SİLİNECEK

banner619

Binlerce Düzceli’nin yaşadığı Bahçeşehir Bölgesi’nde geçtiğimiz haftalarda Gençlik Sokağı’nı hizmete sokan Düzce Belediyesi şimdi de meslek edinmek isteyen vatandaşlar ve sanat kurslarına ilgi duyan çocuklar için BELMEK ile Çocuk Kulübü açılacağını duyurdu. Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Özlü, pandeminin izlerini sosyal yaşamı güçlendirerek sileceklerini vurguladı.

banner846
Düzce 28.06.2021, 16:35 29.06.2021, 14:40
979
banner844

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesindeki Meslek Edindirme Kursları (BELMEK) ve Çocuk Kulübü, Bahçeşehir’de yeni kurslar açacak.

Sosyal Yardım İşleri ek hizmet binasında yapılan tadilatın ardından özellikle Bahçeşehir ve civarında oturan vatandaşların taleplerine göre meslek edindirme ve çocuk kulüpleri hizmete girecek.

Kurslar talebe göre açılacak

BELMEK ve Çocuk Kulübü kurslarının yapılacağı ek hizmet binasını gezen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Pandeminin izlerini sosyal yaşamı güçlendirecek etkinlik ve kurslarla sileceğiz. Bahçeşehir bölgemizdeki hemşehrilerimiz ve çocuklarımız için yenilikler getiriyoruz. Geçtiğimiz ay Gençlik Sokağı’nı açarak gönüllülük esasına göre eğitimler ve etkinlikler düzenlemeye başlamıştık. Şimdi de talep ve isteklere göre çocuklarımız ve özellikle kadınlarımıza yönelik kurslar açacağız. Düzce’mize hayırlı olsun.” ifadelerinde bulundu.

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, kurslar için planlama ve talepleri toplamasının ardından Bahçeşehir’deki merkezi hizmete açacak.

Yorumlar (1)
Vatandas 1 ay önce
Daha depremin izini silemediler duzceden aksine bakan bey deprem goruntusu yaratmaya calisiyor,birakin pandeminin izi kalsin!!!