banner851

banner614

ÖZLÜ: PRESTİJLİ BİR MEKAN OLACAK

banner619

Düzce Belediyesi şirketi Beltur A.Ş.'nin işletmeciliğinde olan Düzce Kasrı'na yeni sosyal donatılar kazandırılması için düzenleme çalışmaları başladı. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, temiz havası ve manzarası ile Düzce'nin örnek sosyal alanlarından biri haline getirmeyi hedefledikleri Düzce Kasrı'nın şehrin prestijine yakışır bir mekan olacağını söyledi. Ayrıca görüntü kirliliğine neden olan verici direklerinin kaldırılacağını açıkladı.

banner846
Düzce 04.03.2020, 13:33 04.03.2020, 13:42
3864
ÖZLÜ: PRESTİJLİ BİR MEKAN OLACAK
banner844
banner785

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, kullanım tasarrufu belediye şirketi Beltur A.Ş.'ye geçirilen Düzce Kasrı'nda yürütülen yenileme çalışmalarını inceledi.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, geçtiğimiz günlerde işletme hakkı belediye şirketi Beltur A.Ş.'ye devredilen Düzce Kasrı'nda başlayan yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Proje yetkililerinden alanda yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Özlü, Düzce manzaralı sosyal alanın en kısa sürede yenilenerek vatandaşların hizmetine sunulmasını istedi. İnceleme gezisi sırasında kısa bir açıklama yapan Başkan Özlü, manzarası ve sosyal alanları ile ilgi çeken Düzce Kasrı'nın prestij bir mekan haline getirileceğini belirtti.

Özlü şöyle konuştu: "Düzce Kasrı temiz havası ve manzarası ile ilimizin örnek sosyal alanlarından biri haline gelecek. Buradaki önceliğimiz çevresinde bulunan ve görüntü kirliliğine neden olan verici direklerinin kaldırılması, onları başka bir yere taşıyacağız. Burada çok geniş açık alan var. Orayı da koruyarak, kapalı alanında da bazı değişikliklerle kapasite arttırımı yaparak revizyon çalışmalarımız devam edecek. Aynı zamanda çocuk oyun alanları da ekleyeceğiz tesis içine. Burası her yaştan Düzceli'nin keyifli vakit geçireceği Düzce'nin prestijine yakışır bir mekan olacak, belediyenin işlettiği, ulaşılabilir bir yer olacak." 

Yorumlar (13)
Yalancının mumu 1 yıl önce
Yalandan kim ölmüş bunlarin derdi sosyal medyadan uzak kalmamak vaatlerin hic biri gerçekleşmedi
Madur 1 yıl önce
Orası sanki babalarından miras mı kaldı yalan dolan üç kağıtlan kapılan yer kazuk oğlu halkı olarak orayı haram ediyoruz
Komşu 1 yıl önce
Sayın Özlü, acaba ikamet ettiğiniz sitenin dibindeki vericiyi de kaldırmayı düşünmezmisiniz. Önce kapınızıın önünü temizleseniz daha güzel olur.
Dumont 1 yıl önce
Öyle horozlar vardır ki öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar
Talihsiz talihli 1 yıl önce
Güzelim yer bos kaliyorsu. İnşAllah sayın ozlunun yakın takibiyle burada insanlar iyi bir hizmet alır belediyede gelir elde eder.
serdar serdar 1 yıl önce
hersey bitti herseyi duzeltti tamda bir tek orasi kalmisti.. isabet oldu bizde duzceliler olarak ordaki görüntünün duzelmesini istiyorduk vallaha iyi oldu. sonuçta maaslari mesaileri sosyal dengeleri odedi esnafa borcu bitirdi ulasimi cozdu kalan bu.
Murat 1 yıl önce
Teşekkürler başkan
Apo 1 yıl önce
Duzcenin ilk valisinin attığı kazık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık