banner851

banner955

ÖZLÜ: “RESMİ AÇILIŞA BAKAN KURUM KATILACAK”

Düzce Belediyesinin en büyük projeleri arasında yer alan, 34 bin metrekarelik Millet Bahçesi, bugün düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Çocuk oyun alanları, yeşili ve Kütüphane kafesi ile Düzce’nin cazibe merkezi olmasına aday olan Millet Bahçesi ile ilgili konuşan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Millet Bahçesi’nin resmi açılışının Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla yapılacağını duyurdu. Düzce Valisi Cevdet Atay ise, Millet Bahçesi’nin projesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Düzce 29.10.2021, 13:38 29.10.2021, 18:36
3739

Düzce Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliğinde inşa edilen Millet Bahçesi Projesinde mutlu son. Şehir Merkezindeki üç büyük parkın birleştirilerek yeniden düzenlendiği Düzce Millet Bahçesi halkın hizmetine açıldı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün göreve başlar başlamaz, Düzce’nin modern bir kimliğe bürünmesi için hazırladığı projelerden birisi olan Millet Bahçesi, görenlerin beğenisini topladı.

Toplam 34 bin metrekarelik bir alanda, çocuk oyun alanları, kütüphane kafesi, oturma alanları ve görsel güzelliği ile dikkat çeken Millet Bahçesi için bugün tören düzenlendi.

Törende, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Düzce Valisi Cevdet Atay’a Millet Bahçesini gezdirdi.

Vali Atay: “Emeği geçenlere teşekkür ediyorum”

Törene katılanların yoğun beğenisini toplayan Millet Bahçesi ile ilgili konuşan Düzce Valisi Cevdet Atay,  “Buna açılan demeyelim de burayı gezdik önce oradan başlayalım bugün cumhuriyetimizin 98. Yıldönümünü büyük bir coşkuyla Düzce’mizde vatandaşlarımızla arkadaşlarımızla çocuklarımızla gençlerimizle hep beraber kutladık. Şuan içinde bulunduğumuz millet bahçesini vatandaşlarımızla birlikte geziyoruz. Şurada gözüme çarpan insanların çok mutlu olduğu. Burada çocukların şuan çok mutlu olduğu. Bu millet bahçesinde gezerken, herkesin cıvıl cıvıl neşe içerisinde, çocukların eğlendiğini görüyorum.

Burada belediye başkanımız sayın bakanımız Faruk Özlü Bey’e teşekkür ediyoruz ve şuan gördüğünüz kütüphanemizi ve kıraathanemizi de beraber gezdik. Orada çayımızı içtik. Buranın içerisi de çok güzel. İçerisinde hem kadınlarımız hem erkeklerimizin için her türlü ihtiyaç için her şey düşünülmüş. Kitap okuyabilecekleri çaylarını pastalarını yiyebilecekleri çok güzel bir mekan oluşturulmuş. Emeği geçenlere başta sayın belediye başkanımız bakanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, hepinize hayırlı günler diliyoruz. Bayramınızı da tebrik ediyoruz” diye konuştu.  

Başkan Özlü: “Resmi Açılışına Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Katılacak”

Millet Bahçesi’nin resmi açılış törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılacağı bilgisini veren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ise, “Değerli arkadaşlar sayın valimiz çok güzel izah etti. Düzce’mize hayırlı olsun. Uzun bir emekten sonra bu noktaya geldik. Güzel bir proje oldu. Düzcelilere hayırlı olsun. Aslında biz bugün burayı hizmete açmış olduk, hizmete almış olduk. Resmi açılış daha sonra olacak. inşallah buranın açılışına çevre ve şehircilik bakanımız Sayın Murat Kurum Bey katılacak. Düzce’mize hayırlı olsun.

Güzel bir park oldu. Hatta biz hizmete almadan önce Düzceli hemşerilerimiz 3 gün önce burayı hizmete açtılar. Ben bu vesileyle Cumhuriyet Bayramı’nızı kutluyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun. 34 dönüm, 34 bin metrekarelik bir park alanı. İçinde bir kafe kütüphane var, yine içinde iki tane satış noktası, yani hafif içeceklerin olduğu satış noktası var. Buranın içerisinde baştan beri söylediğimiz şekilde yeme içme yani kebap lahmacun olmayacak. Çok çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (10)
Hakkı ersev 1 yıl önce
Yeşil alanı çok az olmuş ne yazık ki beton ağırlıkta. Gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Çok üzüldüm.
can 1 yıl önce
Hayirli Olsun Caylar 2 TL OLSUN SAYIN BASKAN SANADA BU YAKISIR DÜZCELI HALKIMIZ BUNU HAK EDIYO COK BEKLEDILER COK CILE CEKDILER YAPANLARIN ELERINE SAGLIK
Yeşil Düzceli 1 yıl önce
Faruk özlüye vali bile bakanım diyor DAĞILIN şindi
Vatandaş 1 yıl önce
Kuru kuruya açılış mı olur Ankara Büyükşehir Belediyesini örnek alın
Yalakalanmak böyle bir şe 1 yıl önce
Yalakalan to yukarı.
Öz hakiki Afgan yandaşı 1 yıl önce
Şimdi orada kek yiyip davarül sığır gibi yuvarlanacaksın al sana yeşil alan
Akif 1 yıl önce
Resimlere bakıyorumda yeşilden çok beton var.bu nasıl millet bahçesi anlamadım.yine betona gömdünüz düzceyi.yeşil düzcem siz siyasetçiler yüzünden gri Düzce oldu
X 1 yıl önce
SURİYE BAHÇESİ OLMASIN SONRADAN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız