banner614

PANDEMİ SONRASI DÜZCE’DE BİR İLK!

banner619

Düzce’de Trabzon Devlet Tiyatrosu tarafından hazırlanan “Aşk Bir Şey Değildir” isimli tiyatro oyunu sahnelenecek.

Düzce 09.11.2020, 12:13 14.11.2020, 16:02
2755
PANDEMİ SONRASI DÜZCE’DE BİR İLK!
banner785

Koronavirüs pandemisi nedeniyle zaten az sayıda olan kültür ve sanat etkinliklerinin tamamen durduğu Düzce’de sevindirici bir haber geldi.

Şahin Örgel'in kaleme aldığı ve Can Ali Çalışandemir'in yönetmen koltuğunda oturduğu "Aşk Bir Şey Değildir" adlı tiyatro oyunu Trabzon Devlet Tiyatrosu tarafından Düzce’de sahnelenecek.

17 ve 18 Kasım tarihlerinde saat 19.30’da Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşacak olan iki perdelik oyun 1 saat 50 dakika sürecek.

13 yaş ve üzeri seyircilere perde açacak olan oyun  "Aşk güzelleştirir mi insanı yoksa kıskançlaştırır mı? Nedir şu aşk denilen şey? Tarifi imkânsız mı? İlla bir şey mi olmalı bu aşk? Aşk bir şey değildir aslında. Yoksa çok şey midir şu aşk?” konusunu işliyor.

Oyunu izlemek isteyen Düzceliler öğrenci biletini 8 TL, tam bileti ise 15 TL karşılığında Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden temin edebilecek.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (3)
KÜRŞAT 3 ay önce
DÜZCELİYE VE NENEYE NOT: SOKAKLARDA BOŞ BOŞ GEZENLER, PİKNİK LANLARI DÜĞÜNLER CENAZELER OTOBÜSLER KAFELER AVM DOLUP TAŞARKEN ..SİZİN DİKKATİNİZİ BİR TEK TİYATROMU CEKTİ ?????ACABA ???
düzceli 3 ay önce
Gerçekten okadar gereksiz haber yapıyorsunuz ki anlatılmaz. bu sevindirici bir habermi düzcede vakalar %99 artmışken kim sevinerek kapalı ortama onca kişiyle birlikte oturupta tiyatro izlemeye gidebilirki. sağlık bakanı bilinç bilinç die boşuna haykırıyor belli oldu....
nene 3 ay önce
la ila illlahlah ya bırakın eksik kalsın tiyatro falan millet hastalıktan kırılıyo rica ediyorum böyle haberler yapmayın...
kapalı