banner851

banner955

PİDE-AYRAN İKRAMINA BAŞLANDI

Cenaze hizmetleri kapsamında defin işleminden taziye çadırına kadar birçok hizmeti sağlayan Düzce Belediyesi, cenaze evlerine pide ve ayran ikramına başladığını duyurdu.

Düzce 23.05.2022, 13:00 24.05.2022, 10:07
3980

Düzce Belediyesi mücavir alanlar içerisinde ikamet eden vatandaşlar için ücretsiz olarak verdiği cenaze hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Konuya ilişkin yapılan bilgilendirmede, mezarlıklar müdürlüğü ve sosyal yardım işleri müdürlüğünün koordinasyonu ile cenaze hizmetleri kapsamında taziye çadırından, defin işlemlerine kadar birçok hizmet sağlandığını hatırlatılırken, cenaze evlerine pide ve ayran ikramına da başlandığı aktarıldı.

Öte yandan Düzce Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetine sunulan taziye çadırlarına; semaver, çay, şeker, bardak gibi malzemelerin olduğu taziye paketinin de ücretsiz olarak verilmeye devam edeceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (9)
Necati 7 ay önce
Başkanı canı gönülden tebrik ediyorum çok yerinde bir karar .başarıların devamını diliyorum Allah razı olsun
Aa 7 ay önce
Yerinde bir karar, tebrikler. Cenaze sahibinin bu işle uğraşmaması gerekiyordu.
halk 7 ay önce
Darısı başlarına
MIGHTY 7 ay önce
Önümüzdeki seçimde belediye seçimleri de yapılacak değil mi?Bilen varsa bilgilendirebilir mi?
gereksiz 7 ay önce
öncelikle cenaze için bir şeyler ikram etmek uygun bir şey değil gösterişe dönüşmüş bir olay. kesinlikle gereksiz, cenaze sahibi zaten acısı varken bir de ikram derdine düşüyor millet söylenmesin diye. olmaz olsun böyle bir adet. kökten kaldırılması gerekiyor. ayrıca belediyenin başka işi mi yok ikram dağıtıyor.
nr 7 ay önce
sizin gibi düşüncelilere yaranamaz zaten bu bbelediye.
Yamalı Pantalon 7 ay önce
Sayın Başkan. Yapılan işten dolayı tebrik ederim. Durumu olmayan nice insan vardı.
Bafralı 7 ay önce
Güzel düşünülmüş 20 sene önce samsunda bu uygulamaya geçmişlerdi
adet haline gelmemeli 7 ay önce
Cenazelerde bu pide ayran işinin adet haline gelmesi çok hoş olmadı. Cenaze sahibi cenazeyle mi uğraşsın, pide ayranla mı uğraşsın. Zaten acısı büyük.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız