banner851

banner614

POLİS EKİPLERİ UYARI ÜSTÜNE UYARI YAPTI

banner619

Düzce’de yüzlerce kişi koronavirüs salgını nedeniyle düşük faizli ve ödeme ertelemeli sunulan avantajlı krediden çekebilmek için bankalara akın etti. Bankaların önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşların, sosyal mesafe kurallarına uymadıkları görülürken polis ekipleri sık sık sosyal mesafenin korunması için uyarılarda bulundu.

banner846
Düzce 13.04.2020, 15:05 13.04.2020, 15:57
8019
banner844

Koronavirüs salgını nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Paketi kapsamında, küçük ölçekli esnaf ve vatandaşlar bankalara kredi başvurusunda bulunmuştu.

Salgına bağlı olarak yaşanan ekonomik sıkıntılara merhem olması için düşük faizli ve ödeme ertelemeli sunulan kredilere Düzce’de binlerce başvuru yapıldı. Kredisi onaylanan esnaflar ve vatandaşlar bugün Düzce’deki bankalara akın etti.

Bankaların önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, salgına karşı alınan sosyal mesafe kuralına uymadı. Bunun üzerine Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri de vatandaşları sürekli uyardı.  Beklerken kurallara uyulmasını isteyen polisler, sık sık ikazda bulunmak zorunda kaldı.

Vatandaşların kuyruklarda beklerken koronavirüs salgınını umursamaması, durumun ciddiyeti bir kez daha gözler önüne serildi…

Yorumlar (11)
Murat dmr 1 yıl önce
Bankalarda korona kadar tehlikeli ama bu hallere düşürenler utansın.batmış memleket
Alın size sanayi .neyi üretiyorsak
Kiracı 1 yıl önce
Düzce burhaniye mahallesi tayhan sokak geçen geçene maskesiz duyuru ara sokaklar lütfen biz bir buçuk aydır eve kapanalı vAllahi sokak geçen geçene maskeyi kimi çenesinin altına almış boş
Düzdyarlı 1 yıl önce
Devlet millet elle inşAllah yakında bitecek biraz sadece sabır ve dua.unutmayalım sadece bu gün deyil yarınlarda bizim olacak inş.geleceğimiz cocuklarmız minnaklarımız var.onlarada hastalıklı bir dünya bırakmayalım.biraz sabır.
DÜZCE 1 yıl önce
HASTANE POSTANE ÇOLUK ÇOLUK ÇOCUN ELİNE KALMİŞ
Vatandaş 1 yıl önce
Esnaf iş yok müşteri yok diye sitem ediyor. Ama grup halinde maskesiz oturmuş çay içiyor sohbet ediyor. Böyle yaptıkça süreç sahada uzayacak onlarda daha çok müşteri bekleyecek.
Oktay 1 yıl önce
Bu düzceliler ölmeyi bayılmak zannediyor bir hafta ongun sonra ölümler gelir
Düzce 1 yıl önce
Ya yeter artık ya yeter, Ne demek sokağa çıkmak ya bu kadar insan, Biz mi salağızda 1 aydır nerdeyse evdeyiz sesimiz çıkmıyo ya. Cidden yeter
Düzceli 1 yıl önce
2 haftadır kargo mu alamıorm ptt den sıra yüzüne rezalet ya
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık