banner851

banner955

POLİS İLE MİNİK ÇOCUK ARASINDA İLGİNÇ DİYALOG…

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis ekipleri, Koronavirüs Salgını ile ilgili vatandaşları doğru maske takımı, sosyal mesafe kuralı ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyardı. Polis ekipleri ayrıca, maskesi olmayan vatandaşlara ücretsiz maske dağıttı. İstanbul Caddesi üzerinde dolaşan ve polisi ekiplerini görünce korkan küçük çocuk ve polis ekipleri arasında ilginç diyalog yaşandı.

Düzce 05.06.2020, 15:50
1543
POLİS İLE MİNİK ÇOCUK ARASINDA İLGİNÇ DİYALOG…
banner1032

Sağlık Çalışanlarının ardından Yeni Tip Covid – 19 Salgınıyla en etkin mücadeleyi veren Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polis ekipleri, vatandaşları salgına karşı uyardı.

İstanbul Caddesi üzerinde stant açan Toplum Destekli Polis Ekipler, vatandaşlara kolonya ikram ederek salgınla mücadele kapsamında alınan tüm tedbir ve kurallara uymalarını istedi. Açılan standa salgın ile ilgili bilgilendirici afişler asan polis ekipleri, vatandaşlardan da takdir topladı.

Bu sırada ailesi ile cadde üzerinde dolaşan ve polis ekiplerini görünce korkan küçük bir çocuğun yanına giden polis ekipleri, küçük çocuğa kendilerinden korkmasına bir sebebin olmadığını söylediler. Küçük çocuk ve ailesine kolonya ikram ederek, maske veren polis ekipleri kısa sürede küçük çocuğun gönlünü kazandılar.

Küçük çocuğa neden polisten korktuğunu soran polis ekiplerinin aldığı cevap ise gülüşmelere neden oldu. Küçük çocuk, “Polis ekipleri sokağa çıktığımız için bize ceza yazacakmış” cevabı verdi.

Polis ekipleri ise minik çocuğa gülerek karşılık verdi.

Yorumlar (2)
Reso yakıtı 2 yıl önce
Koskoca Kızılay çuval a girdi , Polish maske dağıtıyor öyle mi , Avrupa bizi kıskanır tabii ki ,şaşırmadik. .!!!
sçavuş 2 yıl önce
HANI CEZA, Yasaklar sadece kurallara uyanlar için gerisi teferruat
18
parçalı bulutlu