banner851

banner614

POLİS MEMURU HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Düzce Valiliği binasında büyük paniğe neden olan biber gazı patlamasına ilişkin valilikten açıklama geldi. Biber gazının bir polis memurunun dikkatsizliği sonucu açığa çıktığı ve bu nedenle hakkında soruşturma başlatıldığı bildirildi.

banner619
Düzce 21.10.2020, 14:35 21.10.2020, 15:13
5062

Düzce Valiliği, çok sayıda vatandaş ve kamu personelinin hastanelik olmasına neden olan biber gazı bombası patlamasına yönelik bilgilendirme yaptı.

Yazılı açıklamada, şunlar kaydedildi:

"21 Ekim 2020 günü saat 13.00 sıralarında Valilik Binası girişindeki Polis Koruma noktasında görevli polis üzerinde bulunan biber gazı personelin dikkatsizliğinden dolayı gazın açığa çıkması sonucu, binayı yoğun bir duman kaplamış anında binada can güvenliği açısından görevli tüm personelin tahliyesi sağlanmış olup, personel hakkında soruşturma başlatılmıştır.

Yaşanan olayla ilgili bina içerisinde ve çevresinde bulunan hiçbir vatandaşımızda ciddi bir sağlık sorunu olmamıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Yorumlar (3)
Osman 12 ay önce
Böyle adamların beline bir de silah veriyorlar. Neyse ki biber gazıymış. Bu şaşkın birini de vurabilirdi.
Duzceli 12 ay önce
Yanlışlıkla olmuş ne soruşturması
Aa 12 ay önce
Belki binadaki Corona Virüsleri bertaraf etmiştir biber gazı. Bunun da araştırmak lazım. Her kötü olayın bir iyi yönü de olabilir. Yine de herkese geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.